Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları, Konusu

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları, Konusu

Şubat 2015’de Fox Tv ekranlarında yayınlanacağı duyurulan ve tanıtımları dönen Aşk Yeniden dizisi Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’yi bir araya getiriyor.

Dobra, güzel ve cesur bir kız olan Zeynep (Özge Özpirinçci) sevdiği adamın peşinden Amerika’ya gider. Büyük hayallerle gittiği ülkede işler beklediği gibi gitmez ve kucağında oğlu yapayalnız kalır. Diğer tarafta yakışıklı ve zengin üstelik iyi bir eğitim alan Fatih (Buğra Gülsoy)’de Amerika’da yaşamaktadır. Oda aşkta mutlu olamamıştır. Fatih ve Zeynep’in yolları kesişene kadar ikiside mutsuz, ikiside aşk mağdurudur. Ancak tanıştıkları gün artık hayat daha başka bir yol çizecektir ikisine de…

Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan Romantik komedi tarzındaki dizi 2 Şubat’ta Fox Tv’de başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor

• Özge Özpirinçci (Zeynep Taşkın)

• Buğra Gülsoy (Fatih Şekercizade)

• Didem Soydan (İrem Şencan)

• Lale Başar (Mukaddes Şekercizade)

• Tülin Oral (Gülsüm Şekercizade)

• Tamer Levent (Şevket Taşkın-Reis)

Aşk Yeniden dizisinde çalan şarkının sözleri:

Karışmayın bana

Benim hayatım, Benim kararım

Sonucuna razıyım

Ben yaşarım günü dünden ziyade

Kalbim virane, aşk fevkalede