Aşk ve Acı dolu sözler

Konusu 'Anlamlı Sözler' forumundadır ve HazaN tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

SabRım SElameTimSe İntiKamım FeLaKeTiNdiR

dağ dağa erişir de seven erişmez adaleti zalim zalimle bölüşür süremedim sefasını gençliğim ziyan sefir alemlerin vefasızı beni mahvetti..zalimlerin cezasını mevlam versin

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anlaki sana muhtacım; ver elini elime yalan da olsa bir kez seni seviyorum de...

seni sevdim diye sanma kalbım yetımdır olurumde yalvarmam askım asaletımdır

dağ dağa erişir de seven erişmez adaleti zalim zalimle bölüşür süremedim sefasını gençliğim ziyan sefir alemlerin vefasızı beni mahvetti..zalimlerin cezasını mevlam versin

Millet dayı olmuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz duman olmuş..

ulaşamıyorum Sana Neden Bu Kaçışlar, Seni Seviyorum Derken Kaçmak Sana Yakışıyor mu? Seni Böyle Severken, Sebepsiz Gidişlerine Ağlıyorum Gülüm

Bu Gece Seni Daha Çok özledim Seni Sarıp Sarmalamak istedim, Bu Gece Senin Doğum Günün Sevgilim Sen Unutsanda Beni ben Unutmadım Ne Seni Nede Seninle Geçen Günleri

2. HazaN

Cevap: Aşk ve Acı dolu sözler

hayat dair anılarımı bıraktım geride seninle başlıyorum yeniden dönüyorum kendi dünyama, hayat artık sensin benim için.

Seninle Ayrılınca Bomboş geliyor Dünya bana Zevk Almıyorum yemek yemiyorum, Sevginle Doyuyorum Senin Düşününce, Seni Düşününce Seviyorum hayatı Aşkım.

Ben gözlerin için yaşamak istiyorum kalbin için umutlar besliyorum adın için şiirler yazıyorum Sevgilim.

oralarda benden yok bİ dÜŞÜnsen anlarsin..buralarda senden Çok bİ gÖrsen ŞaŞarsin

alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.sevdamızın adı umut sonu toprak dönen alçak olsun..

yalnız değil kalbim Seni Sevdi bebeğim, Acı Çeksede Yüreğim Senden Başkasına bakmaz Gözlerim Seviyorum Seni meleğim..

ne olursa olsun ayakta duracağım seni hep affettim.bu sefer ayrılacağım belkide cocuk gibi oturup aglayacağım ne kadar Çok sevsemde senİ unutacağım

buz gibi mezar taşları bile senden daha yakın bana onlar senin gibi naz yapmıyor seviyorum diye aldatmıyor ama olsun sende birgün yanıcaksın sevdiğimi anlayacaksın fakat gec kalmış olacaksın beyaz bir mermer üzerinde adımı bulacaksın....

3. HazaN

Cevap: Aşk ve Acı dolu sözler

bİr çiçeğim vardi adını aşk koydum kopardilar.bİr Çiçeğim vardi adini sevgİ koydum soldurdular. Şİmdİ bİr Çiçeğim var adini izdirap koydum ne koparan var ne de solduran.

sen farklısın, kardelen çiçekleri gibi.sen kalbimde saklısın,tıpkı bir hazine gibi.sen baharsın,tıpkı ilkbahar gibi.sen bir aşksın,sanki hiç ulaşılmayacak gibi.

aramıyorum kimseyi olması gerekenler zaten yanımda..yanımda olmayıp gidenler kimin umrunda.

alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.sevdamızın adı umut sonu toprak dönen alçak olsun..

ne olursa olsun ayakta duracağım seni hep affettim.bu sefer ayrılacağım belkide cocuk gibi oturup aglayacağım ne kadar Çok sevsemde senİ unutacaĞim

Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur..

Unuttuklarını anımsa,kaybettiysen ara,özlediysen git bul,kırdıysan af dile,kırıldıysan affet,çünkü hayat çok kısa

Acı veriyor yeni baştan sevmesi,ama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor.

Güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla yürü,kıymetli olanın da yanında kal..!!

Benzer konu başlıkları: dolu sözler
Forum Başlık Tarih
Karışık Sözler Hayat Dolu Sözler Msn İleti Hayat Sözleri 23 Haziran 2011
Atasözleri ve Anlamları İç Anadolu Bölgesinin Atasözleri 11 Mayıs 2011
En Güzel Sözler Yeni Sitemli Sözler - Sitem Dolu Sözler - Sevgiliye Sitem Dolu Sözler 2011 18 Şubat 2011
Karışık Sözler Akıl Dolu Sözler 5 Ağustos 2010
Saç Bakımı Avakadolu saç maskesi 13 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş