Aşk sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Dark tarafından 13 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. aşk kaçmaktan çok kovalamak Görmekten çok özlemek Gitmekten çokdüşünmek Ve aşk öyledir ki nerde imkansızı varsa onu seçer ...

ismini güneşe yazdım her şafakta doğsun diye yüreğini yüreğime yazdım için yandığında benimde yansın diye adını canım koydum.sen öLdüğünde bende öleyim diye...!!!!

bir gün geLip ben mi dünyamı diye soracaksın ben dünya diyeceğim sen çekip gideceksin ama biLmeyeceksin ki benim dünyam sensin!!

Bu KaLp SeNi SeVdİ BaSkAsInA BaKaR Mı???

bir insan bilmiyorsa ne istediğini hem seni ziyan eder hemde kendini.. dibini görmediğin suya dalmadığın gibi sonunu bilmediğin sevgiyede teslim etme kendini...

Bizim oralarda kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır ,seni unuttum kelimesi bizölünce ancak mezar taşına yazılır

Ey sevgılı!içtigin saraptan bir yudumda bana ver ama once sen ıc,uzerınde dudaklarının kokusu kalsın!kalsınkı bır yudumda sarhos olayım!kıskansın herkez sarkımızı!Bulbuller dıze gelsın!gelsın kı otmesın!

Bir gün çiçekçinin önünden geçerken bir gül delicesine bağırıyordu, Dünya\'nın en güzel gülü benim diye.O gülü aldım seni görünce utansın diye....!!!

2. hersey sen olunca güzeldi..sen gittin ben öldüm ama olsun bu aşk bende ölünceye kadar sürer

gizemli bir dok unuştur sevgi kimi zaman canın yanar kimi zmn içini ısıtır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı senin gibi

ruhumu yere vurup hasret çektiren olsanda ne sana kinim var nede bedduam deryaya akar gibi binbir dertlerle dolaşsamda SENİ MAHŞERE KADAR SEVMEYE YEMİNİM VAR

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam, Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam..

hayatta iki tutkum var biri sen biri hayellerim iki hayalim var biri sen biri geleceğim iki sırdaşım var biri sen biri gecelerim iki taptığım var biri sen biri ALLAH

3. boş ver yüreğin ellerde özlemin dillerde kalsın belkiunutuldum yalnızım sanırsın yanılırsın bak uzakta biryerde olsanda hep aklımdasın deli aşık

ben kendimi yazıdım aşk adına çünkü aşkın adı ben soyadı sendin... çünkü aşkımı tamamlayan parçaydın nasıl adın sonunda bir son varya soyad gibi sende benim sonumdun... soyadımı almanı istesem nedersin bana...

aşkım uzat elini gel yanıma söyle YASİN!YASİN! SENİ SEWİYORUM de o sözlerin bana çok bile,o sözlerin bana can verir

yürekler karsılıklı bekleyiş içindeyse hasretin duyulur elbette özlemek ne renk sence sen rengidüşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile

gecemidir insanı hüzünlendiren, insanmıdır hüzünlelen mek için geceyi bekleyen, gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen...

yağmurla yarıştım dün gece o ağladı ben ağladım o güneşi anlattı ben ise senin gülüşünü çünkü güneşi özlemişti ben ise seni canım

sonsuzluk koyuyorum adını sensız gunlerın senlı gunlerle takas edıyorum yokluğun diye bir şey yok ben de ben seni sonsuzluk kadar cok seviyorum

birgün dudakların kurursa okyanusu getirirm sana aksam ayazında üşürsen güneşi getirirm sana eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getirirm sana duman gözlüm