Aşk Sözleri Kısa ve Öz

'Karışık Sözler' forumunda anniccha tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kısa ve Öz Aşk Sözleri, Mesajları
  Güzel ve Öz Aşk Sözleri
  Anlamlı Kısa Aşk Sözleri


  » Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

  » Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

  » İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

  » Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

  » Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

  » Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

  » İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

  » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... Gökyüzü Güneş Olsada Sensiz Yine Karanlıktayım.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

  » Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

  » Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, Unutmayacağım...

  » Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.
   
Yükleniyor...
- Aşk Sözleri Kısa Forum Tarih
çiçek üzerine yazılan kısa aşk sözleri Güzel Sözler 14 Şubat 2014
Kısa öz aşk sözleri Güzel Sözler 28 Ocak 2014
Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri Kısa Güzel Sözler 29 Eylül 2013
Kısa Güzel Aşk Sözleri Güzel Sözler 27 Ağustos 2013