Aşk Sözleri Kısa ve Öz

Konusu 'İle İlgili Sözler' forumundadır ve anniccha tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. anniccha Üye

Kısa ve Öz Aşk Sözleri, Mesajları
    Güzel ve Öz Aşk Sözleri
    Anlamlı Kısa Aşk Sözleri

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... Gökyüzü Güneş Olsada Sensiz Yine Karanlıktayım.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, Unutmayacağım...

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Benzer konu başlıkları: Sözleri Kısa
Forum Başlık Tarih
Karışık Sözler Atatürkün Hak Ve Hürriyetlere İlişkin Sözleri Kısaca 9 Nisan 2014
İle İlgili Sözler Atatürkün hak ve hürriyetlere ilişkin sözleri kısa 1 Nisan 2014
Genel Türk Tarihi Çanakkale türküsünün sözleri ve hikayesi kısaca 18 Mart 2014
Genel Türk Tarihi Çanakkale türküsünün sözleri ve Çanakkale Türküsünün kısaca hikayesi 16 Mart 2014
Genel Türk Tarihi Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri ve Hikayesi Kısaca 5 Mart 2014