Aşk sözleri facebookta paylaş

Konusu 'Facebook' forumundadır ve Wish tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Facebook Aşk mesajları,Aşk ve sevgi sözleri facebookta paylaş,Facebook Aşk Sözleri,Facebookta paylaşılacak güzel aşk mesajları,Facebook aşk nickleri

Altta bulunan facebook paylaş butonuna tıklayarak beğendiğiniz aşk sözlerinizi facebook sayfanızda paylaşabilirsiniz.

Bαşkαsı DeğiL , Sen Lαzımsın Bαnα ! 24 Sααt beLki YαnLızcα.. Tıpkı Minik Bir KeLebeğin Ki Kαdαr..”1″ Gün Amα “1″ Ömür AsLındα

Boğαzımα Kαçtı `Aşk `ın . Ne Zαmαn Öksürsem ` Sen ` Diye , Hαyαt Arkαmdαn Vuruyor ELLeriyLe . `OnunLα Geber ` Diye (:

FiyakaLı sÖzLer €Dene kaptırma qÖnLünü qerÇekten SeviyOrSa YüreqiyLe SöyLer SÖzün Özünü! ,,)

Şaıre soRmusLar -nedeN içKıyı BıRaktın ? ? Şaır ceVap vermıS, UqRuna ıCıLecek Ask mi kaLdı ? ?

teLaşImI hoş qör, IsLandIqIm iLk yaqmurSun …

yaNımda oLmasanda kaLßimdéSin..♥ ♥

uzuN uzuN anLatıLmaz tek ßildiqim Sen a$k’sın, Senin içiN ya$ıyoruM her$eyimSin Sen a$kım …

Bir takvim ve bir şişe rakı yeter bana. Takvim; Senin geleceğin günleri saymaya, Rakı; Gelmediğin günleri kurtarmaya .

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da… Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de… Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek…

Yedi ayri iklimden yedi çesit ari getirseler yedi çesit ari yedi ayri çiçegi dolassa yedi ayri çiçekten bal yapsa senin kadar tatli olamaz…

Ask kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düsünmektir.Ve ask öyledirki nerde imkansiz varsa onu seçer.

Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim.

Gecenin karanliginda, günesin isiginda, Suyun damlasinda, selin coskusunda Kimi yanimdasin kimi rüyamda Ama hep aklimdasin sakin unutma…

Bir gece vakti kapına gelsem. Yüreğimden seni seviyorum diyebilsem ve sen kapıyı açıp hoş geldin diyebilsen. İşte bir efsane, bir çiçek, bir umut, bir aşk ve sen seni seviyorum diyebilsen.

Aşkın göz rengi yok, adı yok, adresi yok ,günün birinde dokunur sırtına ben geldim der. Sen de hoş geldin dersin ve yaşarsın aşkı. İşte ben de aşkı sende yaşıyorum korkusuzca. Soğuk bir kış günüde başlayan bu aşk ömrümün sonunda mezarda bitecek.

Biz seversek ölümüne... Sevmezsek seviyoruz demeyiz çünkü sevgi kutsaldır yalan söylenmez. Biz bir kerere seven insanlardanız.

Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!

Gülü bir gün, Seni her gün, Gülü soluncaya kadar, Seni ölünceye kadar seveceğim...

Bir su gibi Berrak , bir Çiçek gibi sevgi yüklü , Gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir SEVGİMİZ olduğunu sakın UNUTMA !

Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek,sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı beklemek beklemek beklemek

Ben seni sevmek için değil sevmenin nasıl olduğunu gör diye sevdim sen benim alın yazımsın

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi

Ne senden vazgeçerim, ne düşlerimden, nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayatı seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim...

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... Bir gün ne oldu biliyor musun?... Yağmur yağdı...

Sevmek suçsa suç işledim, Ölmek buysa ölümü seçtim

2. Wish Üye

Cevap: Aşk sözleri facebookta paylaş

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın

Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Sensizliği buzlara yazdım; günüşte erisin diye. Hasreti sahile yazdım; dalgalar götürsün diye, Adını kalbime yazdım; benimle birlikte gömülsün diye

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir

Sayfayı Paylaş