aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

'Güzel Sözler' forumunda Romantiq tarafından 7 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. $en! $€vEreq Ya$amaq $uçsa AzRailim $en Ol al Canımı !!!! .... !!!!

Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Asiklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni ...

Seni Unutmak İcin Bir Sigaranın Üstüne Yazdım İsmini Sigaram Bİttiginde Ne güzel Kurtulacaktım Senden Ama Nerden Bilebilirdim ki Seni Duman Duman İCİME CEKTİGİMİ ....

Gül nedir ki,solup gider.Gün nedirki,gelip geçer.Ateş nedir ki, söner gider. Ama sana olan sevgim sonsuzdur. Ancak "MEZARDA" biter ......

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım ......

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
    .....
    Paketimdeki son sigarayla silahımdaki son kurşunu senin için ayırdım. Seni düşündüğüm zaman son sigarayı yakarım. Seni unuttuğum zaman son kurşunu kafama sıkarım...

Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur. Namerte hançer merte candır. Canımız dosta feda düşmana beladır. Dostluğumuz yücedir ölümüne kadar alınıp satılamaz ...

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde,
    Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen,
    Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım......

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim,
    Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.....

2. Cevap: aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

Vallaha BEn Üstteki Nicki Kullanıorum x)

3. Cevap: aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

Seni Unutmak İcin Bir Sigaranın Üstüne Yazdım İsmini Sigaram Bİttiginde Ne güzel Kurtulacaktım Senden Ama Nerden Bilebilirdim ki Seni Duman Duman İCİME CEKTİGİMİ ....

Gerçekten güzelmiş.. Teşekkürler Romantiq..:f40:

4. Cevap: aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

cok güzel olmus

5. Cevap: aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

Vay Vay Vay :f106:

Kısaca Seni Seviyorum desek olmuyormu :f30:

6. Cevap: aŞk Sözleri Efkar Bastı Bea:))

Hepsi birbirinden güzel sözler teşekkürler Romantiq:f40: