Aşk Sözleri 2015, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 30 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. En güzel aşk sözleri gerçekten aşkı yaşamış bir kalpten dökülür. İşte gerçek bir aşk yaşamış kalpten dökülen aşk sözleri...
    Spring_Flowers-(2-of-3).
    Kalp yetmezliğinden ölebilir bir Aşk...

Maksadım dua değil sana dokunduğum bu elleri açıp avuçlarımdaki kiri gösteriyorum aslında Tanrıya...

Yerin başka birisi tarafından alınamıyorsa içimden şantajı zulümse, kürtajı mümkün müdür aşkın?

Kapatamadım kapılarımı sana sıkışacak diye parmakların. Gitme! dedimse nefsi müdafa idi bu sadece...

Medeni hal durumuma sensizlik yazılmalı artık... O kadar çok sindiki yokluğun hayatıma.

Bazen gitmek gerekirmiş... Sevgilinin dudağından GİT! düşmeden önce. Düşmemek için gözünden de...

Henüz sarılmamış yaralara sarılmış uyurken ardındakinin yüreği... Bana kalırsa " seni seviyorum" bir kelimeydi " Seni" kökü bağladı sana beni...

Şimdi söndü ışık sustu dudağımda ki sen çalan ıslık. Sen, dünya ahiret acımsın artık...

Ama şahsen değil mi? Bütün gidişler şahsen. Bütün hamlelerde "Şah"sen. "Mat bir renktir tenim. Mat" edişlerinden bilirim.

Dün gece sen uyurken aklım refakat bırakıldı yastığına...

Başkasını koy yüreğine! diyen kadın. Dudaklarına oje sürdün mü sen hiç?

Kanatarak kanılan tüm yalanlar tükendi kendi kendine... Sen neden hala benimlesin, neden dönmedin kendi kentine?

Aşk muammasından malulen ayrıldık... 8 saatte bir özlemek tavsiyeleri ile artık KAL'p masajları da yetmeyecektir bize.

Beni de götür ki yalnız kalabileyim. Cesaretin varsa herşeyi de al ki belli olsun kimden gittiğin...

2. Vallahi güzel,
    bazılarını anlamak için tekrar okudum,
    bu sözler 2015 te söyleneceği için olsa gerek. :D

Şaka bir yana cümlerler zorlu kurulmuş,
    kendi kurduğum cümlelerden utandım. :)

Şu da çok hoşuma gitti.
    "Beni de götür ki yalnız kalabileyim. Cesaretin varsa herşeyi de al ki belli olsun kimden gittiğin..."