Aşk-ı Memnu Geyikleri =)

'Eğlence' forumunda anniccha tarafından 30 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Aşk-ı Memnu Finali izlenirken herkes bir diğer taraftan Twitter hesabında Twitlemeye başlayınca Aşk-ı Memnu, twitter'da "Trending: Worlwide" listesinde ilk sıraya oturdu... =)

İşte Aşk-ı Memnu geyikleri...:)

Aneyyyy, Behlül Yaban Olmuşşşşş....=)
    ----
    İki yıl boyunca bütün o yaşananlar ön koltuğu kapmak içinmiş" Madamın son sahnede arabanın ön koltuğuna oturması"....=)
    ---
    Bari bir de yeni evlerini görseydik....
    ---
    Fenerbahçeliler herşeyden habersiz toplanıp Nihal'in düğününe katılmaya gidiyormuş... Aşk-ı Memnu......:f30:
    ---
    Bihter kendini vurana kadar hayli dramatikti.. Bihter kendini elbiseye en az zarar vererek vurmayı başardıktan sonrası ise traji komik olmuş.
    ---
    Behlül Kaçar....:f40:
    ---
    Allahım Kurtlar Vadisi'ninde finalini göster yarabbi evdeki kavga bitsin...:)
    ---
    Aşk-ı Memnu bitti. Sonuç: 2 ölü, 1 yaralı, 1'de felç:f30:
    ---
    Final Twitter'da dünya rekoru kırdı, Ekşi Sözlük ise kullanım dışı kaldı!:f30:
    ---
    İŞTE AŞK-I MEMNU VEDA TWITLERİ::f118:

Bihter ölür, nihal delirir, firdevs yamulur, behlül kaçar Aşk-ı Memnu biter...:)
    ---
    Aşk-ı Memnu da Kıvanç Tatlıtuğa YABAN diye bağırasım geldi...
    ---
    fenerbahçeliler herşeyden habersiz toplanıp nihalin düğününe katılmaya gidiyormus... Aşk-ı Memnu:f30:
    ---
    Şimdi, hepimiz eski sevgilimizin Aşk-ı Memnu;yu izlemiş olmasını ve biz ölürsek nasıl kahrolacağını anlamasını dilediysek, dağılabiliriz.
    ---
    OH BEEE!!! sonunda aşk-ı memnu bitti.... 2 ölü-1yaralı-1 de felç.... bu kadar kişinin ahını alırsanız olacağı bu :f84:
    ---
    Aşk-ı Memnu;nun en karlısı Matmazel çıktı... Olanların sonunda ona gün doğdu, üç göbek atsın..=)
    ---
    Aşk-ı Memnu dünya rekorlarına meydan okumuş. Hakkında en çok tweet yazılan başlık olmuş. Gururumuz büyük. Vatana millete hayırlı olsun.=)
    ---
    Aşk-ı Memnudan sonra bir kitabı daha patlatacaklarmış İstanbul;un orta yerinde. Bihterler ölmesin diye yürüyün siz en olmadı.=)
    ---
    tamam tehlike geçti. artık yengeler gönlünce sokaklarda dolaşabilir. aşk-ı memnu bitti.:)
    ---
    Aşk-ı Memnu adı altında yasak elmaları yiyen zinagil ailesinde kaçınılmaz son... Türk televizyonlarına geçmiş olsun..=)
    ---
    bugün iş miş yapılmaz ya aşk-ı memnu etkisinden çıkamadı millet.cumaya gitcekler bihter icin dua etmeyi unutmayın =)
    ---
    Merhaba. Ben Firdevs Yöreoğlu :/ :)

2. Behlül Kaçar Hala Güldürüyor Beni :f30::f30:

3. Acı bir tablo ama yaralı sayısını çoğaltabiliriz:f30: :f30:

4. Bir tanede ben diyeyim gs liler Nihal'in düğününün yapılacağı mekana doğru yola çıkarken, FB son anda bir çalım atarak düğünün yapılacağı mekanı değiştirmiş. :)

5. Twitter hesabımı açıp bende twitleyecektim ki;
    Behlül kaçar... :)
    İlk gördüğüm twit bu oldu :)
    Merhaba... Ben firdevs Yöreoğlu :/

6. Süper geyikler olmuş bunlar..Fenerbahçeyi herşeye katmasalar olmuyor sanki, ne işi var şimdi orda:)

7. Ahahaha :) süperlerdiii

Merhaba... Ben firdevs Yöreoğlu :/

Fenerimi katmasanız ölürdünüz dimii :f1:

8. Düne kadar dizinin ardından ağlıyordunuz.:f9: bakıyorum şimdi makaraya almışsınız:f30:

9. ha çooook komik oldu aşkı memnunun sonu yha... okadar kaliteli bi film böyle bi şekilde sonuçlandı... ve dalga konusu olduuu.. facede aşkı memnunun sonu :D 2 ölü 1 yaralı 1 felçç :D