Aşk duası, aşık etme duası

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Gazel tarafından 29 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliye aşk duası
    Sevdiğini aşık etme duası
    Aşk duası

Ya Şemusa Ya Helyusa Ya Ğayyusa Ya Talyusa Ya Talmusa Ya Asbavitün Ya Hin ali şeddeyi tvekkelü bi akdi nevmi Ahmet ibni Fatma fi muhabbeti Hatice binti Selda Haysü me kanet, elvahan elvahan elvahan, elacele elacele elacele, essaah essaah essaah.

Ya Kadir Ya Allah, Ya Rahman Ya Allah, Ya Rahim Ya Allah Ya Kerim Ya Allah.

Ay büyüdüğü zamanda bir yatsı namazından evvelinde bir temiz boy abdesti alınır. Yatsı namazı kılındıktan sonra niyt ederek iki rekat hacet namazı kılarsın. Birinci rekatta Fatihadan sonra amener resuluyu okursun. ikinci rekatta fatihadan sonra üç kuluhuvallahu ahad okurnur. selam verdikten sonra nyetini söylersin.

Sonra 1 ayetel kürsü üç kuluhuvallah ve üç salavat okur Yasin suresini okumaya başlarsın. Birinci mübin'e gelince aşşağıdaki duayı 3 kere okursun ve kaldığın yerden devam edersin. ikinci mübinde yine aynı şekikle aşşağıdaki duayı 3 kez okursun ve kaldığın yerden yasini okumaya devam edersin. Bu şekilde yedi mübin kelimesine kadar okumaya devam eder ve bitirirsin. Ve buna üçgün devam edersin.

2. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Oyyy sağol canım..Bunu hemen deneyeceğim.:))) Allah razı olsun...Dualarla aşka kaldım artık biss..Ahhhh ahhhhh...Deniyorum bak...Üfürcem kızlar başını eğsin...Onlara çarpar yanlışlıkla allah muhafaza.:))))

3. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Erosun okları gibi kime çarparsa artık :f30:

4. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Gerçekmidir ki ?? :f73:Deneyen varsa söylesin:f40: bende Tunanın üzerinde deniyim :f103::)

5. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

:f30: Hayırdır kızlar :f73: Tamam her şey dua ile fakat... Böyle de olmaz ama :)
    Hadi kafa dalgın yanlış birine dua ederseniz ortalık Texas'a döner.:f196::f30::f30:

6. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Ya takılacam ama bu duayı bilen daha neler
    biliyordur deyip susuyorum. :f19:

Maazallah çarpılırım falan, bulaşmayayım en iyisi. :)

Ama iş duaya kaldiysa kendi ruhunuza bir Fatiha okuyun daha iyi derim. :)

7. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Yer gök dua ile ayakta duruyor derler bozmayın kalbinizi okuyun üfleyin ama üflerken Anneniz iş buyurduğunda üfffffffffff dersiniz ya aynen öyle üfleyin bakın nasıl etkili oluyor.

Cossack sana gelince bence sen gidip şu oyunda rekoru kırayım diye okuyup üflesen daha makbule geçer :f30:

8. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Hay ben o oyuna, büyük laf ettim orda yine ben,
    elime kramp girdikce böyle baska yerlere bakiniyorum, :)
    denemelerim devam etmiyor degil fakat yarina dek kiramazsam
    rekorunu kabul edecegim, ööggg geldi artik yani. :f30:

9. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Hazanım çok tecrübeli bir tavsiye olmuş bu :)

10. Cevap: Aşk duası, aşık etme duası

Noter istiyorum, iki şahit istiyorum bu cümlelerin kayda alınmasını istiyorummmm