Aşk Acısı Msn Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda Blue tarafından 9 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm (((MURAT)))

(¯`·._.·[SORUYORUM SANA PİŞMANSIN DEĞİL Mİ , HAYIR DEME SAKIN ÇÜNKÜ GÖZLERİNDEN BELLİ ]·._.·´¯)

Kül olmuş ateş yanar mı?? Buz tutmuş su akarmı ?? Bu gözler seni görmemişse başkasına bakar mı??

Sadece Onları Sevmeye Sevdim Bir Seni Onlarsız Yaşadımda Bir Seni Sensiz Yaşayamıyorum Bu Aşkı Tek Kalpte Taşıyamıyorum Sana Yemin Güzel Gözlüm BİR tek SENİ SEVDİM SENİ SEVEREK ÖLECEĞİM....

SEVİYORSAN YANIMDA OLURSUN SEVMİYORSAN ELİN OLURSUN UMRUMDA DEGİL ARTIK 2 BİRAYA SENDE UNUTULURSUN!....

ben ağlarken sen gülüyordun, ben konuşurken sen hep susuyordun, gitme dedim gittin dur dedim durmadın şimdi sen git başka kollara ben kalırım hayalide olsa senin kollarında..

senin nefesini içime çekseydim ömür boyu bidaha bırakmazdım aşkımsın

kırılmamıs son kalbi kırmaya geldim,,,,, çok değistim ben artık melek değilim

H€r G€ce HıçkıRıklaRa B0ğulmammı LazIm Yoksa, Islak Gozlerle Düşlerimde Sensizliği Sevmeyimi Öğrenmem Mi ...?

aşk insanı mutlu ediyo sanma aşk insanı evliliğe götürüyor sanma ikiside değil aşk insanı ölüme götürüyor...

BİZ SEVDİĞİMİZE GÜL DEĞİL CANIMIZI VERİRİZ.

....Gurur Yiktii Ikimizi..(F)Kaybetik birbirimizi..(U)... Nasiill Hicee Saydiik Sevgimiziii..(F)

bBüTüNn aŞqKlaR BitqKi isHmleRi İLe&ilE BAhslaR HaywAN ismİ İLe&ilE BİtheR.....

ßir g€c€ ay ßana sordu n€d€n s€ni aldatan ßir çocukla ߀ra߀rsin diy€ aya ßaktım ve d€dim ki s€n hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin

Eğer Aşkımın Bir Değeri Olsaydı Bana Bunları Yapmazdın!!!

aşk insanı mutlu ediyo sanma aşk insanı evliliğe götürüyor sanma ikiside değil aşk insanı ölüme götürüyor...

aşkım iki seçenek sunuyorum sana... ya gül yada silah gül dersen bir ömür mutluluk silah dersen bir tek kurşun ve ölüm..

erkekler böyledir hafife alırlar bizi ne zaman sevmeye kalsak kırarlar kalbimizi

qidiOrsN DUr DİnLe ßni, SEvMek SEwEni TerK EtMek mİ ?.....AL EceLimİ ElİNdeN OlSn...ßari YaşaTma Öldür ßni

HER AŞK TATLI DEĞİL BAZILARIDA ACILIDIR

AŞKIMM...BEN SANA SEN BAŞKASINIA...!!!

AHH EL ÇEKMİYOR KARA SEVDA BENDEN SEN HANGİ ELDE SEVDA OLUP AÇTIN BEN KARLI DAĞLAR MİSALİ YANLIZIM...!!!!!!

YOK BİR SİTEMİM HAYATTA HERŞEY KISMET SOLDU GENÇLİĞİM ÖMRÜMÜ AŞKLA ZİYAN ETTİM AĞLA GÖNLÜM NASİP DEĞİLMİŞ VUSLAT RAHAT UYU YAR SANA HAKKIMI HELAL ETTİM...!!!!!!

...sende unuttum hayalleri sende unuttum sevilmeyi sende unuttum ümitleri sende unuttum ben herşeyi bari sen unutma beni.....!!!!!!

alev alev yandığım doğru küllerimden doğarmıyım sana doğru kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim SENDEYİM al beni ne yaparsan yap al beni ne yaparsan yap

birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık

dünyam dönmez sensizken kalbim ağlar sensizken anlasana seviyom seni((murat))

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizliğe sevineceksin ama şunu unutma ki birtanem bir gün sen de seveceksin!!!

aşıktım ne oldu neler değişti acaba kim kafa tutabilir akıp giden zamana ilk olmaya bilir beni son kez bağışla zaman çare bulur mu kalbimdeki yaraya...!!!

BiR GüL İsTiYorUm KoKlayInCA sOLmAyACaK biR GüN iSTiYom GüNeŞİ bAtMyaCaK BeN SeNi İStiYOm sEnSiz hAyAt OLMyCaK

seviyorum demek için anlaman lazım beni sevmek için büyümen lazım

'^^(gözlerim inkar etsede,aklım olmaz desede , ama yüregim inadına senin için atıyor...'^^)

Seviyorum Sevmenin Acı Verdiğini Her Sevenin Sevilmediğini Bile Bile

odamın hayaletisin sessizliğine aşinayım

NANKÖRSÜNN EY SEVGİLİM O AŞKIN KATİLİSİN AŞKIM DEMEM BEN SANA SEN SIRADAN BİRİSİN ŞU YALAN DÜNYAMDA SENDİN TEK GERÇEĞİM DİLİMDE ŞARKIMDIN ŞİMDİ NEFRETİMSİN

aşk dediğin bir kelime sevmiyorsan takılma peşime:d:(

HAYATTA ÖYLE BİRİNİ SEVKİ SEN ONUN İÇİN ÖLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN O SENİN ÇOKTAN İÇİN ÖLMÜŞ OLSUN

aşktı suskunluğum sevdam dağda yazılı olsada kalbibe saplantılı hançer gibi bıraktım seni unutursun belki diye beni

^^HİÇ BİŞEYE DEĞMEZMİŞSİN NE AŞKIMA NE DE SENİN İÇİN AKAN GÖZYAŞLARIMA...!!!!!^^
    (¯`·._.·Sevmiyorum şu saatin sesini..Akmasın dursun zaman..Herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; Y A L A N.. $enden önce vardım belki ama senden sonra olmayacağım inan A$kım..·._.·´¯)benqu

aşkından yandı gönül sevmek bir suçsa cehenem gibi yandı gönül

>>SeNİ SEnSİZLİkT3 KaYBETT1M AmA S0NuNDa VaZ GecT1M<<

!!!Aşk kılıç yarasına benzer Yara KaPaNır AMA İZİ KALIR!!!(BİLGEHAN-EZGİ)

ßêñ $İGä®ä †İ®¥äKİ$İ DêĞİLİM $îGä®ä îÇê®Kêñ DÜŞÜñDûGûMûñ †î®¥äKî$î¥îM !_Gê¢ê_®ÜZGä®î_!

2. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

$ê/İLMê$êK†ê $ê/ê®İZ GÖ®ÜLMê$êK†ê G֮ܮÜZ ûMû† İ$†ê ßêLKİLê®Lê¥İZ ßêLKİ ßİZDê ßİ®GÜñ $ê/İLİ®İZ !_Gê¢ê_®ÜZGä®î_!

sevmek okadar zormuydu,terketmek okadar kolaymıydı,ağlamak okadar güzelmiydi....sevgisiz....................

çakal gibi dostum olacagına aslan gibi düşmanım olsun!!!

Seni sende yasamak varken hayalerimde yasamak gücüme gidiyor askim...
    ESIRIYIM O YESIL GÖZLERININ ...

•●((¯`•.•:*:•♥×____ßεηίм ڴεηί ڰεω₫ίğίм кα₫αя κίмڱє گεωємεž ڴεηί____♥•:*:•.•´¯))●•

HALA BENİM EZBERİMSİN DELİLER GİBİ SENİ ÖZLÜYORUM GÖZLERİM SENDE KALDI SEVDALIM HİÇ KİMSELERİ GÖRMÜYORUM....!!!!!!!!

ALIŞAMADIM AYRILIKLARA BİR YALAN OLSAYDIN KEŞKE.....!!!!!!!

SEVGİLİM BU AŞK BİTTİ HOŞÇAKAL DİYORSUN OLSUN DAĞ GİBİ ÇEKER GİDERİM ÜZÜNTÜ YARATMA ÖMRÜMÜ VERDİM YOLLARINA SERDİM DİYE HİÇ ÖNEMİ YOK RİCA EDERİMMmM.....!!!!!!!!

Dünya bir efsane,hayat bir dram,yaşam bir hüzün SEWMEK BİR HATA...(MTK)

Aşkımıza ödül diye Yüreğimde taş bıraktın Gidiyorken imza diye Gözlerimde yaş bıraktın..

_...!! HaNi bİr KeLeBeK yAkaLaRsIn AvUçLaRıNıN iÇiNdE sOrA bAkMaK iStErSiN öLmÜş YaŞıOrMu DiYe bAkSAn KaÇacAk sIMSıKı TuTsAn ÖleCek iŞtE bÖlE bİrSeY sEnİ özLeMeK!!... _ ..\WİLd@N\..

aşk acısı ile batırılan bıçak gönül yarası ile sona erer

YASA GİRDİ SEVİNÇLERİM YARALIYIM AŞKTAN YANA YARALIYIM YARALIYIM BEN BİR BAHTI KARALIYIM HASRETİYLE VURMUŞ BENİ CAN EVİMDEN YARALIYIM ....!!!!!!!

göz yaşıyLa besLlediğn her aşk öLümü tadacakk...!!

DeRdİ zEvK eDiNdİm MuTlUlUkTaN bAnAnE..!!!!

BEN AŞKI LEYLAMDAN BEN SEVGİYİ ASLIMDAN BEN ÖLÜMÜ ŞİRİNİMDEN AYRILDIĞIMDA ANLADIM (yalnız aşık)

kır kalpimi gönlün olsun al herşeyimi gözün doysun şimdi başka aşklardayım buda sana KAPAK olsun... ßuR@K>>>(((-_-)))<<<

ben senin ne canım nede yarim ben senin ne sevgin ne baharın ben seninbelki umrunda degilim ama sen benim sen benim NEFESİMSİN.....

^^Artk^^ //Ne Sevmeyi İstioRm\ =>>Ne SeviLmeyi<<= ..ÇüNkü.. *:hep yarım kaLDı sevmeLerm:* """ve""" >>hep SAHTEYDİ<< !!...SeveNLerm...!!

aşkımdan yanıyorsam sensizlik yakıyordur beni aşkımmm..

ALLAHIM BENİ ÖYLE BİRSON BAHAR GECESİ ÖLDÜR Kİ MEZARIMA KOYACAK TEK BİR GÜLL BULAMASINLAR ÖZELLİKLE SENNN

bu sana veda ederken son bakış son gülücük bu sana kalbimden kopan son öpücük bu sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk ne yazık ellerinde küçücük...!!!!

&ETH;åL ®ÛZGå®I 僃€T§ê ßïL€ &ETH;åL KI®ILMI$ ßï® k€®£

€g€R ßiR GuN S€V€C€KS€N OnC€ K€nDiNi S€V... DaHa SoNRa ߀ni S€v...aMa ߀ni ßir S€vGiLi Gißi D€GiL K€NdiNi S€vDiGin Gißi S€v... ÇuNKu ߀n S€ni OL€ S€vDiMmm....

içimdeki hüzün yüzüme oturmasada,bu acı bni yerden yere savurmasada,gözümden baska br yerden okunmasada,kim demiş mutlu olğumu YANDIM....

BeNi kaybetmeyi seçeni ben kazanmak için uğraşmam

gerçek buysa yaşıyorsak kader varda biz yazıyorsak ben seni kaderime yazdım ister siler gidersin ister kalır ömür boyu seversin

seni severken ölmek seni sevmeden yaşamaktan iyidir..YeLiZimmmmm..................

SENSİZLİĞİN" İÇİNDE "SEN" OLDUĞU İÇİN SEVİYORUM

Aşkı iki satıra yazmışlar, Kıymet bilmeyenlere satmışlar. Sevdayı 2 gül dalına yazmışlar, Hasretten anlamayanlar koparmışlar. Mevlam seni bana beni sana yazmış, Zalim kalpler seni benden çalmış. Unutmaki sevdiğim aşkın adı bu yüzden yalan kalmış.....

KAÇtım Kaçtım ama kurtulamadım SAna olan SEvgimden

sen yanımdayken kışlar Hep BAHAR bana

SEWSEN BU KADAR SESSİZ KALIRMIYDIN YAR.......

Yanlızdım kalabalık içinde, Ağladım evet bel ki her gece Bekledim çokk çoğu zamanda ÇALMADIN KAPIMI....

BEN ÖZLEDİM GALİBA SENİ BU YÜZDEN BU KADAR SİTEMLERİM SEN ÜZÜLME ACIDAN BU SÖZLERİM KARŞIMDA GÖRSEM DOLAR GÖZLERİMM....!!!! :(:(:(

DÖN GEL YETER DÖN GEL YETER DAHA BETER OLMADAN GELLLLLL.....!!!!!!!

yaLnızLığım saNa eManeT... !!

SEVMEK SUÇSA GÜNAHLARIN EN BÜYÜĞÜNÜ BEN YAPTIM
    ^SANMAKİ SEN BENSİZ HUZUR BULACAKSIN BİR ÖMÜR BÖYLE NASIL YAŞAYACAKSIN...???? ^^

^^Beni alsalar ipe koysalar dayanamaz yine kadere salsalar gönlüm arıyor titriyorum bakkkkkk.....!!! ^^

...///*** T@L!Hs!z B!R S€Vd@***\.....

ANLADIM SENİN BANA DÖNECEĞİN YOoOK.... PERİŞAN HALİMİ GÖRECEĞİN YOoOK....!!!!!!!!!

....SANIRIM BİRŞEY YOK ARAMIZDA ACIRIM AŞKSIZ YILLARIMIZA BUNDAN BÖYLE EKSİK BİR YANIMIZLA YAŞARIZ YAŞARIZ YAŞLANIRIZZ...!!!!
    BeN BöyLe KahroluRkeN SeN oraLı DeğiLsiN Bu Aşk Bizim deilmi?...SeN nasıL SEWGİLİSİN...!!!!

sevgin karsılıksızsa yüregin en acılısından yanıktır bebegim

seni o kadar çok seviyorumki adını kalbime ateşle yazdım.kim seni benden daha çok seviyosa adını güneşe buzla yazsın. By D@NGER

adını kumsala yazdım dalgalar isli adını göklere yazdım yağmurlar sildi.Adını kalbime yazdım ancak ÖLÜM SİLER...

<<< $éN$!ZiM @$K!M>>>
    кιм ѕєω∂ι ѕєηι вєηιм кα∂αя ( ву ѕσηкєz ) кเ๓ รєฬ๔เ รєภเ ๒єภเ๓ кค๔คг ( ๒א ร๏ภкєz )

Yü$ WéR!PTé aDaM éTT!Y$éM SıFıRLa ÇaRPaR YoK éDéR!M(TaLHa)

YENİ BİR FİLİZ VEREMİYECEK KADAR DERİNDİ KESİP ATTIKLARIN......!!!!!!

NE OLUR SENDE ONLARDAN OLMA SARIL BANA CANIMMM....!!!!

YAR GİTME BEN SENSİZ YAŞAYAMAM YAR GİTME İÇİMDESİN ATAMAM...!!!!

sen ve ben biz olamadık .... Senli dünyada sensizim

SEBEBİM AH DÜNLERİM SEBEBİM ZOR GÜNLERİM DUALARIM TANRIYA DÜŞÜRMESİN BİR DAHA YASAK AŞKIN KOLLARINA.....

hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez gerçek seven zaten ağlatmazz...

,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_KaOS_AşK En BüYük YALaN_KaOs__)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸

HaYaTtA kİmSeYe BoYuN eĞmE eĞeRsEn KaMbUr OlUrSuN

seni unutmak hiç kolay olmayacak,bu kalp seni kefene bile girse unutmayacak..[flsss]

elim bomboş kafam ağır,gözlerimde yaşlar,yüreğimde binbir kahır[filiz]

seni bana yazmış kader,sevglm sende beni sev yeter..

bıraktığın yerde bekliyorum seni,elimde bana verdğin karanfil,yanımda umutlarım kalbimde aşkın..

sevginin anlamını bir kere öğrendim oda seni aldattığım geceydi

3. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM BEN ÇOK DEĞİŞTİM SEN GİDERKEN UNUTTUM DESEMDE BEN KALBİM UNUTMADI HALA DER SENNNNNNN.........

HERKES GİBİ BENDE SEVERİM GEREKİRSE CANIMI VERİRİM BENİM SEVDİĞİM SEVMEZSE BU DÜNYADAN GİDERİM

NE KADAR SEVMİYORUM DESEM İÇİM HALA YANIYOR BANA SÖLEDİĞİ HER SÖZ CANIMI ÇOK YAKIYOR!!!!!

(¯`•¸·´¯) AŞKI YASAK SEVDALARDA TANIDIM(¯`·¸•´¯)

sevdim seni, soyledim sana! kim oluyosunda gülüyosun bana!!! :mad:

İleride hangi mesleği seçmek istiyorsun? Meslek seçiminde size yol gösterir ! İş Dünyasının nabzını tutar!

ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM BEN ÇOK DEĞİŞTİM SEN GİDERKEN UNUTTUM DESEMDE BEN KALBİM UNUTMADI HALA DER SENNNNNNN.........

HERKES GİBİ BENDE SEVERİM GEREKİRSE CANIMI VERİRİM BENİM SEVDİĞİM SEVMEZSE BU DÜNYADAN GİDERİM

NE KADAR SEVMİYORUM DESEM İÇİM HALA YANIYOR BANA SÖLEDİĞİ HER SÖZ CANIMI ÇOK YAKIYOR!!!!!

(¯`•¸·´¯) AŞKI YASAK SEVDALARDA TANIDIM(¯`·¸•´¯)

sevdim seni, soyledim sana! kim oluyosunda gülüyosun bana!!! :mad:

,,,BuMuYDu biZiM BiTMeZ aŞKıMıZ YaNaR KaLBiM eLLeRiNde,,,

уιℓgιη вιя яυzgαя νє ηє уαρα¢αqιηι вιℓємєуєη вιя ¢σ¢υк ναя

seni dün sewmedim dünler bitti seni bugün sewmedim bugünler bitti ama seni yarın seweceğim yarınlar hiç bitmeyecekk

y€ryüzünd€ki milyonlarca yıldıza gökyüzündeki milyonlarca yıldızdan ikitane düşseydi ne yıldızlar parlamayı ne insanlar aşkı bilirlerdi

Aşk kalbine çıkmamak üzere saplanan bir mermi misali sonsuza kadar yüreğindedir sonsuza kadar acı veriri...

aşk dudaklarda değil gözlerde yaştır uğruna ölmek değil ölünücek sevgiliyi bulmaktır

AY BANA SORDU ALDATANI HALA SEVERMİSİN DİYE BEN AYA SORDUM SEN GÖKYÜZÜNDEN VAZGEÇERMİSİN

BİRGÜN BENSİZ MUTSUZ OLDUGUNU HATIRLARSAN O AN BİDE BENİM HALİMİ DÜŞÜN

AŞK HERKESİN BAHSETTİĞİ FAKAT KİMSENİN GÖRMEDİĞİ HAYALDİR........

(¯`•¸·´¯)AŞK İNSANIN KALBİNDE BÜYÜK BİR BOŞLUK KOCA BİR DELİK BİRAKABİLİYOR BİRAKMASINI İSTEMİYORSAN KAPI ÇALDIMI KİM O (¯`·¸•´¯)

İleride hangi mesleği seçmek istiyorsun? Meslek seçiminde size yol gösterir ! İş Dünyasının nabzını tutar!

seni seviyorum diyordun bir zamanlar ama eskide kaldı o laflar şimdi o lafların yerrine ne geldi biliyormusun intikam almak intikam almak için ise hep yalanlar

aşka gönül verdim uğrunda sehit olmak için fakat yalnızlık daha silahını çekmedi aşk için öleceğimi bildiği için

sen her ne kadar beni sewmesende ben seni seweceğim,ama bir gün gelipte sen beni sewdiğinde sana aynı şeyleri yaşatmadan geri dönmeyeceğim...

hayat insanı mahveder ama senin mahvetiğin kadar deil

Ben Sensiz Geçen Günlerime Yanarken Belki Sen Bensizliğe sevineceksin Ama Şunu Bilki Birgün Sende Seveceksin

AŞK ACISI BİTM€Z HAYAT AŞKI BİT£R...

Aşkı asla hafife alma çünkü hayatta en çok acı çektiren bıçak yarası değil kurşun yarası değil aşk yarasıdır....

ıssız bir ada gibi sakin ve sessiz düşünüyorum seni ve sensiz geçen günlerimi....

Hani gülün seven dikenine katlanır derler ya ben gülü karsılıksız sevmeme ragmen dikenine katlanıyorum AŞK bu galiba

En Agır Lekeyi ßıraktın ßende ßaş HarFi 'AŞK' oLan

_)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸S€N! S€VM€Y! !ST€M€K B!L€ SUÇK€N S€N! N@SIL S€V€Y!M..._)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸

RESSAM BENSEM RESMİM SENSİN... DELİ BENSEM ZİNCİRİM SENSİN... EĞER YAŞIYORSAM , SEBEBİ SENSİN...

BİR ROMANSIN OKUYUPTA BİTİREMEDİĞİM... BİR ÖZLEMSİN YAKALAYIPTA HÜKMEDEMEDĞİM... BİR SENSİN MERHABA DEYİPTE,ELVEDA DİYEMEDİĞİM ... BİR BİLDİĞİM VAR O DA SENİ DELİLER GİBİ SEVDİĞİM

aramızdaki tek fark ne biliyor musun sevgilim...ben sigaramı sense beni yaktın...

Artk eski haLim kaLmadı hiç (.)qözLerimde yanan o ı$ık çoktan söndü (!) eski co$kusu yok yüreğimin...

Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan

вєηi кaγвєтмєγi Sєςєηє ωяLığıм кapaк σLSuη..!!!

İsT€R Ah €T...İster Kin Duy...KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An...SoNuMu €LinLe YaZ...SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

seni benim kadar kimse sevdimiki birtanem aşkım €...

^^BiR (MeLEĞi) SeVDiM ŞeYTaN ÇıKTı (KeDiYi) SeVDiM NaNKöR ÇıKTı (SeNi) SeVDiM SeNDe BeNi HoR GöRDüN BE GüZeLiM^^

hayat macera dolu bir serüven biz ise onun aşık karekterleriyiz o zaman hayatın tadını aşkla çıkarmayı dene daha mutlu olursun

AŞK İNSANIN KALBİNDE BÜYÜK BİR BOŞLUK KOCA BİR DELİK BİRAKABİLİYOR BİRAKMASINI İSTEMİYORSAN KAPI ÇALDIMI KİM O DEMEYİ UNUTMA!!!!!

seni benden daha çok seveni bulursan seni şimdi unutmaya hazırım inan seni benden daha çok seveni arıyorsan bu canın ölmesini bekle o zaman

aşk iki temel elementten oluşur acı ve haz gerisi naz ve gaz

iςiмi aćıтмadaη qiт $iмdi σLмuγσяSa σLмuγσя i$тє кaLвiмi paяaмpaяςa єтмєSєγdiη вiя γєяiη σLuяdu aмa qiт $iмdi...

seni sevdim 1 kere kahroldum 10 kere tek suçup sevmekse atın beni denizlere

aşk yakar :::::::::::::: sevmek sakar;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; yolunu na öldüm sevmeyi kim takar

ben seni kalbime gömerek sevdim...

•·.·´¯`·.·•aşk acısı çekmek kantinde sıra beklemekten daha zormuş•·.·´¯`·.·•

SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER

DuYdUm Ki UnUtMuŞsUn EllErİn KoYnUnDa BeNi AmA sEN OnU Da UnUtUrSuN BeNi UnUttUğUn GiBi

EGER ask acısı cekmek istemıyorsan zamanın wede askının degerini iii bileceksın

gidenlere üzülme...belki gelen gidenden daha iyidir...ama gelen gideni artır...giden geri döner mi dönmez mi insafına kalmıştır...dönmeyenler insafsızsa beni insafsızım...bir zorunluluğum var desem beni afeder misin acaba Bİ TANEM?

cocukken diz yaralarımıza ağlardık,şimdiyse kalp yaralarımıza... Bazen kırılan oyuncaklarımıza göz yaşı dökerdik.. şimdi kırılan umutlara..Keşke şimdi de cocuk olsakta kalplerimiz yerine DİZLERİMİZ KANASA

GÖZÜMDEN AKAN YAŞLAR DUDAKLARIMI MÜHÜRLEDİ...BİR DAHA "SENİ SEVİYORUM" DİYEMEYECEĞİM. ..AFFET SEN İSTEDİN…♥♥!

DuYdUm Ki UnUtMuŞsUn EllErİn KoYnUnDa BeNi AmA sEN OnU Da UnUtUrSuN BeNi UnUttUğUn GiBi

EGER ask acısı cekmek istemıyorsan zamanın wede askının degerini iii bileceksın

gidenlere üzülme...belki gelen gidenden daha iyidir...ama gelen gideni artır...giden geri döner mi dönmez mi insafına kalmıştır...dönmeyenler insafsızsa beni insafsızım...bir zorunluluğum var desem beni afeder misin acaba Bİ TANEM?

cocukken diz yaralarımıza ağlardık,şimdiyse kalp yaralarımıza... Bazen kırılan oyuncaklarımıza göz yaşı dökerdik.. şimdi kırılan umutlara..Keşke şimdi de cocuk olsakta kalplerimiz yerine DİZLERİMİZ KANASA

GÖZÜMDEN AKAN YAŞLAR DUDAKLARIMI MÜHÜRLEDİ...BİR DAHA "SENİ SEVİYORUM" DİYEMEYECEĞİM. ..AFFET SEN İSTEDİN…♥♥!

seni sevdim 1 kere kahroldum 10 kere tek suçup sevmekse atın beni denizlere

aşk yakar :::::::::::::: sevmek sakar;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; yolunu na öldüm sevmeyi kim takar

ben seni kalbime gömerek sevdim...

•·.·´¯`·.·•aşk acısı çekmek kantinde sıra beklemekten daha zormuş•·.·´¯`·.·•

SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER

HER AN HAYALİN OLSA BİLE BENİMLE İÇİMDEKİ HASRETİNİ HAFİFLETMEZ BİLE(¯`·¸•´¯)(¯`·¸•´¯)

aşk gölde açan bir çiçektir... göz yaşları ile sulanır..

giden bir gün geri dönsün ne kaybettiğini görsün...............

BeN BiR YaLaNa kAnDıM Bu yAlAnInDa aDı aŞk bEn aŞkIn bÖyLe aCıTıCı oLdUğUnU BiLmEzDiM TaKi aŞıK OlAnA KaDaR

...AŞK: GÜLÜ dikENİyle AvUçLAmaYA BenZER ELleRİn KaN içiNDE kalıR AMA diKEnlERİn hesABINI güLDEn SORAMAZSIN...

Aşk kızların kalbinde yara,erkeklerin kalbinde bozuk para

BEN bir ŞAH sende BİR piyonsun BEN seni KAYBEDERSEM sadece 2 PUANIM gider AMA sen BENİ kaybedersen OYUN biter......birtanesi

Sen! s€vm€k y€m!n!m olsun s€ns!z y@ş@mqk hqrqm olsun ölm€ks€ ölürüm y€t€rk! s€n!n !ç!n olsun

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸hép sén m! sévd!n bén! bén h!c sévméd!m m! sén! °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

bütün vücudumu ateşe at yansın ama kalbim kalsın cünkü icinde sen varsın

senle çıktığım gün güneş doğdu senle ayrıldığım gün fırtına koptu

SeVmEk SuÇsA EğEr bEn en BÜyÜk suÇU işlEDim

hEr daKiKa dÜşünDÜm senİ, aMa biLmedİn bEni.eliNe baŞkasInın eLi deĞiNCe YüReğiM kaNadı aMa bilMeDin Beni.Şimdİ DeFoL GiT HayaTıMdAn İsteMiyoRum sEni...

AşK Bi YeRdE bİtİyO bİtİnCeDe AcItIyo...

MUTLU OLMAK İSTİYORSAN SEVMEYİ BİLECEKSİN GERÇEKTEN SEVİYORSAN ÖMRÜNÜ VERECEKSİN...

sEn SeNi SEveNi GöRmeyeCEk kadar KöRsEn O da SaNA aşKInı SÖyLEmecek KaDr grUrludur

iςiмi aćıтмadaη qiт $iмdi σLмuγσяSa σLмuγσя i$тє кaLвiмi paяaмpaяςa єтмєSєγdiη вiя γєяiη σLuяdu aмa qiт $iмdi...

Sєηi Sєωмiγσяuм dєSєηdє, qözLєяiη вa$кa qözLєяє вaкSada aятıк, γiηє SöγLüγσяuм Sєηi ςσhq Sєωdiм ωє haLa Sєωiγσяuм...

вυη∂αη вöℓє ѕєηιη gιвιℓєяє кαяηıм тøк..нαуαт ѕηιη яøмєø αмα αятıк נυℓιéт уøк...

K@LBİM S3Nİ UNUT@C@K K@D@R AD!YS3 K@LB!MD3 ONU PARÇ@L@Y@C@K K@D@R AS!LD!R???????

4. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

seni kalbime aşk sözleriyle kazıdım ama boşver birgün belki silinir...

Senİn GibileRe karNım tok Hayat senİn Romeo ama Artık Julıet YoK

bir çiçek kadar sevil fakat bir gül kadar koklanma

AşK bEnİ kÖr EtTi ArTıK sEnİ gÖrEmİyOrUm...

yaşarsam nedenim ölürsem sebebimsin

her yaptığımız hatanın bedelini öderiz..Ama sevdiğimiz giderken akan göz yaşlarımızın bedelini asla tek başımıza ödeyemeyiz....

Aşkından yanıyorum seni görmiyince deliriyorum

bunDan snRa qözLeRi cenneT kOkan yaRim yhOqmu benim...?ne yhani bunDan snRa Tenine biR yabanCımı dOkunaCak senin...?

aşk elveda deme bana !!
    aşk dediğin ne zaman biter bilion mu bittiginde yüregin acıyosa

OLmassa OLmazımsn Sevmessen SeviLenimsin Sen Benim Herseyimsin ..<3

kimine goree yanlız kımine gore kralız alem buysa adamına gore adamız

BiR GüN Ay BaNa Sordu; SeNi Bu Kdr ÜzeN BiRiYlé NeDén BérAbErSiN ? ŞöYlé CeVaP VeRdİm: SeN GöKyÜzÜnDén VazGeceBilirmiSiN?

(SEVGİLİM SANA BİR SÖZ)BEN SENİ SEVDİM SENDE BENİ SEVDİN AMA SEVEN TAM SEVSİN YA DA KALBİMİ ÇALDIĞI GİBİ GERİ VERSİN...

Ağlamayı Bilmeyen Gözler Sevmeyide Bilmez Ama Ben Seni Seviyorum Buda Demek Oluyorki Ben Hala Ağlıyorum (seni seviyorum )

aşk canınnı yakar canının yanmasına dayanabilirsen aşık olmayı deneyebilirsin.........

(¯`·._.·[ hayatta yedigin kazıklar ögrendigin tecrübenin bedelidir]·._.·´¯)

Sevmek ayıp değil, sevilmekse beter..

sen güllere özenme güller shana özensin sıkma tatlı canını sn güllerdende gzlsin=)))):)))))

K@LB!M S3N! UNUT@C@K K@D@R @D!YS3 3LL3R!MD3 ONU P@RÇ@L@Y@C@K K@D@R @S!LD!R;((((()))))

aşkı kafandan çıkaramazsın bir yara açarsan orayı kapatamassın

seninle olupta seninle yaşayamamak öyle zorki ßirtanem :((

aşığım aşık sataşanlara kapışık

»-(¯`v´¯)-».... ßir sevgilim olsun isterdim; beni saysın; beni sevsin; beni başkalarını sevdiği gibi değil beni onlardan daha çk sevsin isterdim ama nerdee!!!! ...»-(¯`v´¯)-»

Bu Gönül @zmı K@hrını Çekti @şkım

goz yaslarimi akittim kumsallar yaklastim yavasca sana!!!

SevDik De Noldu ArKamıZdaN VurDulaR

-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

sewdim seni gönlümü verdim ama çok aptalmışımki seni sewdimm

seviyorsan yanmda olursun sevmiosan elin olursun umurumda deilki 2 biraya uınutulursun

кahpєLiк Sση мσda σLSa qєяєк hєякєS γapıσσ {= N-Y-Z =}

вiя ∂öи вαк иє кαℓ∂ı єℓiи∂є..!

»-(¯`v´¯)-»ß€N @$K D£D!KC€ $£N $U$ DÆD!N»-(¯`v´¯)-»

sözlerin büyük yürügin kücük.yanlışların cok.dogruların hiç yok.kendine göre sanşlısın ama bana göre.ZAVALLISIN.

bir çiçek sec hiç solmasın bir dost sec arkandan vurmasın bir yuva seç hiç yıkılmasın bir sevgili sec seni hiç unutmasınnn...

YaNLIşa GeREk yOk bİZde SaTAna Aff YoK KEyfin bİlİR BEBİŞİMM!! BaNa HastA oLaN ÇOKKKKK!!!!!

Bİr kişiyi çok seviyorsan sakın ona baglanma yoksa o kişiyi kaybedersin!!!

BİR MUTLULUK UĞRUNA YIPRANIP GİDİYORUZ KİMİ GÜZELİM DER KİMİ ÖZELİM

SEVDİM ODA SEVDİ AMA UNUTTU ÇOK ÇABUK UNUTTU AĞLADIM KONUŞTUM AMA SENDEN NEFRET EDİYORUM DEDİ ŞİMDİ BENDE UNUTTUM UNUTMAK KOLAYMIŞ UNUTULAN SENİ UNUTUNCA

sevgi ask nedrsen de hepsi yalanmıs be gülüm:::

né zaMnR sßiorum séNi ama anlaMıoSun..(!]

aŞkIn KaLbİNdEySeN mUtLuLUğUn ElİnDeySe iStEdİĞiN iKİ kElİmEySE SeNİ sEwİYoUM (kÜBrA)

(*SEVEN ÇEKMİŞ BİZDE ÇEKİYORUZ BE GÜLÜM*)((((KÜBİŞ)))

SEN UNUT DİYORSUN,BEN UNUTAMIYORUM,SEN BAŞKASI DİYORSUN, BEN SEN DİYORUM SENİ SEVİYORUM

aşk ağlatır dert söyletir:D

×÷·.·´¯`·)»dengeli ol düşersin aşık olma ağlarsın«(·´¯`·.·÷× göndern serpil

Sévén çékéR acıyı...Sévméyén né bilsin...Bana aşktan söz étmé Sévmék kim Sén kimsin...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє..!

ben ağlamazdım senden önce sen hep üzerdin zoru görünce ben nefessiz kaldım sen gidince sen kalpsiz kaldın ben gidince EŞSİZ SERSERİİ

ALLAH Seni Öyle Güzel Yaratmışki Üzmek Cesaret İste Okadar Tatlıyaratmışki Kıymaya Yürekİster Öyle Güzel Gönül Vermişki Kazanmak Dünyalara *BEDEL*

AZRAİLLE EDEMEDİM PAZARLIK ALDI SEWDİĞİMİ - ZALİM MEZARLIK -

»-(¯`v´¯)-»°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸»-(¯`v´¯)-»

BİR DENİZ DÜŞÜN SUSUZ,BİR İNSAN DÜŞÜN MUTSUZ,BİR GECE DÜŞÜN UYKUSUZ,BİR BAHAR DÜŞÜN ÇİÇEKSİZ,BİRDE BENİ DÜŞÜN SENSİZ BİRTANEM

[-ิ_•ิ] eRqeqLer ßoşDur SösLeri HoşDuR SeFqiSi yhoqDuR SeFqiLisi ÇhoqDuR. (0_o)

»-(¯`v´¯)-»SeNi SeViYoRuM»-(¯`v´¯)-»

rüyalardaydım seninle beraber 7 saniyelik bile olsa elini tutmak güzel mT

Sevmek mi? Hiç tatmadım.Ya gülmek?Çoktan unuttum.Yaşamak mı? BOŞVER.Aşk ne mi? Büyük bir yalan.!!Mutsuzluk mu işte o benim dünyam!...

SEVMEYİ AĞLAMAK SANANLAR YANILMIŞLAR.

KaLbİm SeNsİz OlSaDa,KaN aĞlAsAdA gÜlÜyOrUm AşKıN İnAdInA !! (The Rebel Girl)

Yanlızlık bilmedigim 1 yabancıydı...Ama şimdi birlikte uyuyoruz

ß0$una SéSLéniy0rum DuymayaCaqını ßiLé, ßiLé…

Geçiyor günler yine benden habersiz resmini aldım karşıma ağlıyorum sessiz sessiz

Kaç kere inandım boşa çıktı sevincim Yırtılmış kara kalem resimler gibiydim

Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sevme Sevsinler Ağlama Ağlat Ki Değerini Bilsinler..

birgün sevgilim sordu aşk nedir diye? biraz zman istedim düşüneyim diye. ertesi sabah gördüm onu birbaşkası ile, kulagına fısıldadım AŞK ızdıraptır diye....

seni sevdim sana taptım sakın inanma şaka yaptım

SeNi SeVdIm SaNa TaPtIm SaKiN InAnMA SaKa YaPtIm

Geçmişe dönük keşkelerle yaşamaktansa, geleceğe dönük belkilerle yaşamayı tercih ederim...

ASKIM BEN SENSIZIM

AŞIK OLUP ISTIRAP ÇEKMEKTENSE NEZLE OLUP BURNUMU ÇEKERİM

BANA DÜNYAYI VER. ELİNİ VER, KALBİNİ VER, CANINI VER ONLARI İSTEMEM BEN SENİ İSTERİM AŞKIM!

GÜLMEK SENİN BİR TUTKUN OLSUN BİR GÜN AĞLARSAM ODA MUTLULUKTAN OLSUN:)

SewenLerin ayarLarı imkansızı seçmek üzere proqramLanmış;SeviLenLerde bir o kadar nankör yaratıLmış...

seviyorsan yanımda olursun sevmiyorsan elin olursun umrumda deilki GÜZELİM 2 BİRAYA SENDE UNUTULURSUN...

♥♥♥aşk dediler öldürür aşk dediler güldürür işte aşık oldum ne öldürdü ne güldürdü sürüm sürüm süründürdü♥♥♥♥

sEn SeNi SEveNi GöRmeyeCEk kadar KöRsEn O da SaNA aşKInı SÖyLEmecek KaDr grUrludur

bir meyhane keşvettim mezarlığın karşısın da bir gün gelirde beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında -_-CaSuS-_-

SeNsİz ÖlÜyOrUm AyNı ZaMaNdA BEN SENİN BENİ SEVEBİLME İHTİMALİNİ SEVDİM (SEN BENİ SEVMEDİN)

ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz,büyüktür umudlarım her omuz kaldıramaz,herşey olurda şu kalbim birtek sensiz olmaz....(kübra

bir meyhane keşvettim mezarlığın karşısın da bir gün gelirde beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında -_-CaSuS-_-

SeNsİz ÖlÜyOrUm AyNı ZaMaNdA BEN SENİN BENİ SEVEBİLME İHTİMALİNİ SEVDİM (SEN BENİ SEVMEDİN)

ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz,büyüktür umudlarım her omuz kaldıramaz,herşey olurda şu kalbim birtek sensiz olmaz....(kübra

BeN sEnİ çOk AmA çOk SeVmİşTiM aMa SeN dEğErİnİnİ bİlMeDiN ben seni şuan bile seviyorumm vede hep seveceğimm ......allahsızz(aşkperisi)

inanmak istemiştim ben ömürlük sevmiştim memnun oldum çok yakından ben hiç şerefsiz görmemiştim..

////gözleri nehir kokan yarim,bir bilsen seni ne kadar çok sevdim ben////

߀LKİ $@N@ $€WM€Yİ ÖĞR€T€M€M @M@ SH€ND€ B@N@ UNUTMAYI ÖĞR€T€M€$$İN!.!.!..

BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi

5. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

son nefesimde elimi sen tutacaktın:(

BU CAN SENSİZ YAŞAMASA DA OLUR...

sen o aşkı parayla satın alıyorsun ben ise kalbimle kazanıyorum

AŞKIN GÖZÜ KÖRMÜŞ DUVARA ÇARPMIŞ ÖLMÜŞ

ƒαякιмι ƒαяк éттιη уα.. αятιк ƒαякéтмéѕéη∂é ƒαяк éтмéz

нàηι ¢σк ѕєνмιѕdιη؟...вιяιcιк ѕєνgιlιηdιм؟...αѕlα υηυтαмαм dєяdιη؟...αηlαdιмкι ѕєηdє нєяѕєу уαlαηмιѕ!

SENİ SANA BIRAKTIM BENSİZ HAYATINDA MUTLULUKLAAR

deger verdigin insan senin degerini bilmiyosa bırak kendi degeriyle kalsın...

Aşk acısı çeken aptaldır Anca aşk kuru bi yalandır

biZ gEceLErE MAhKUm oLSayDıK gÜnDüzLerE HaKim OlAmAZdIk

kavuşmak ölümse hasretin zulüm elbette kavuşuruz bekle be gülüm sana aittir yaşıyor bu gönlüm bn yolumu çoktan çizdim ya sen ya ölüm

BİR KÖPEĞM VARDI İNSN KADARDI BİR GÜLÜZAR VARDI KÖPEĞM KADAR OLAMADI:(

O kAdaR SeVmiŞİm kİ UnuTaMıoRuM Seni SeN UNuTtUn beLkİ BeNi BeLkİDE Hİç SeVmeDİn BeNİ aMA yİnEde çOk seViyOrUm seNi bE SErSeRi..

AŞK BİR BOKTUR SİFONU ÇEK KURTUL....(FUNDA,ESMA,MERVE)

BıRaK SeVmEyİ ArKaDaŞlIk BiLe eLdEn GiTTi

BU AŞK DENİLEN SEY BUKADAR ACI VERİCİ BİR DUYGUYSA SAKIN BİR DAHA BENİM KAPIMI CALMASIN

SEVMEK İKİ KİŞİNİN GÜNAHINI CEKECEK KADAR HARAMSA BİZE SEVMEK DÜŞMEZ!!!

^^^^^ SeVdİm SeNi SeBePsİz SeVmEdİn BeNi ŞEREFSİZ !!!

seni sevdiğimi baştan anlamalıydım hayatı bu kadar kötü yaşamazdım

Ne var ki eLimDe kaLan! Dünya dediğin zateN yaLan!

Sevdim yalan degilk!ASK yalanmis ama...:(

Simdi gelmis bana asktan bahsediyorsun...ask varken bir gun bile degerini bilmiyordun ki!!!

sensin her ayrilista kendini yuregimde unutan...!

Kalbim "SeViYoRuM" diyenlerin mezarlariyla gezer...

SENİN YÜZÜNDEN KOCA BİR ŞEHRE KÜSTÜM

seni sevdiğim kadar yaşasaydım son nefesim olurdu...!!!

BoşVer! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMeyi Gücün YeTeRSe KahKahaya Boğ Beni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSe YureğiDeN Öp Beni

KoLay 0LmıCak SéNi uNuTMak…ßéLKi qéCé qüNDüz AqLıCam…Né 0LuRSa 0LSun ßiTaNém, SénSiz Ya$aMaya aLı$aCam…

SanMaKi iSMiNi ßiR ßa$KaSı SiLéCéK..SéNiNLé ßa$LaDım SéNiNLé ßiTéCéK

qüLü öYLéSiNé SéwMéLiSinKi S0RanLaRa DikéNi y0k DiyéßiLéSin ßu qÖzYa$LaRımLa qiDéCékSé CéNnéTé ßiRiLéRi…ßéN HıÇkıRıkLaRımı HéLaL éTTim ßiLé… YaNımDa 0LSaN $imDi, HiÇ K0nu$MaSak…AqLaSak, ßiN KéRé Pi$maN 0LSak..S0nRa YiNé ß0zSak YéMinLéRi, SaRıLSak…öYLéCé KaLSak

aqRıMa qiTTi ßé SéwDiqiM, MéqéR HiÇ DéqéRim Y0kMu$...AqRıMa qiTTi SéwDiqim, ßéNi HiÇ TaNıMaMı$Sın

KöLé ßiLé 0LSam ЯaZıyıM YaNınDa 0LMaYa

ßéN SéNiN YaLNız KaLı$LaRınDa TéK aDRéSin 0LaMam…Ya ßéNim 0L HéR$éYinLé Ya Da uNuT ßéNi HéR$éyiMLé…

ben severken öldüm öldükten sonra gömüldüm [a]=[k]

küçüktüm adam olmadı dediler, adam oldum sevmedi dediler, sevdim ığrunda ölmedi dediler, öldüm iş işten geçti dediler:D

Yok olmanın verdiği mutlulukla yaşamak..

Duvarlar Renkli olsAdA KaranlıktA Ne gÖrebilirsinki Bir Köre rengi nAsil Anlatabilirsİn kii...!!

Vurmayın bir daha yüreğime kalmadı mecali… Kabuk bağlamıyor artık yaraları

SENİ NEKADAR SEVSEMDE NE KADAR AGLASAMDA ARTIK UMRUMDA BİLE DEGİLSİN SANA OLAN NEFRETİM ASLA BİTMEYRCEK HİLAL

GözlerimiN gözLerine değiDiği her aN akLımda.. Olur da biRgün başkasına bakarsan, gözLerimi hatırLa.

ben dünyanın anasını bacısını karısını kızını torununu yiyenini varsa sadıcını burdaysalar sadıç beyin eşini ve damat beyin tüm erkek arkadaşlarını piste davet ediyoruum....:)

ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim.ama boşuna sevmişim.

Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben..

İçindeki bütün nefreti bana savursan bile beni senden ayırmaya yetmeyecek

Eğer çölde açan bir çiçek olsaydın, seni kurutmamak için Gözyaşlarımla sulardım

AŞKA MANTIĞINLAMI DUYGULARINLAMI BAKARSIN

beNi iLk güLdüren sendiN iLk ağLatan oLmayı da sen başarDın ..

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölemem..Dünyayi verseler yine vazgecmem ..●•٠٠

ne kadar özür dilersen dile affetmeyeceğimmm

BeN SeNi HaLa SeViYoRuM...İşTe TaM BuRdA KaRşInDaYıM Ya ŞiMdİ TuT ElMi Yada BiDaHa SöZ EtMe ÖzLeMeKtEn...

¤*(¯`°(F)(αн σ gözℓєяι ∂єηιz кσкαη уαяιм , αηℓαмαℓιу∂ιη ηє ∂єℓι ѕєν∂ιм )(F)°´¯)*¤°•

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..

kalbim seni unutacak

İNCECİK KALBİMLE SENİ SEVDİM,SANA GÖNÜL VERDİM,AMA SEN BANA DEĞERİNİ VERMEDİN,İŞTE BÖYLESİN GERÇEK YÜZÜN SENİN BU İŞTE KALBİMİ YAKAN YÜREĞİMİ YAKAN YÜZZZZ GAYE

sEvMeM sEnİn GiBiLeRiNi KaLbİmDe AcI hİsSeTtiReNlErİ BeTeR olSuN sEnİn GiBiLeRi AşK bİtErMi HiÇ aŞk KoPaRmI hİççççççç

Elimde iki duygum kaldi biri ask digeriyse gurur. Ben aski sectim ama o baskasini secti. Bana sadece gurur kaldi sahip cikacagim

Bana askmi yoksa hüsranmi diye sorsalar hic düsünmeden aski secerdim ama nerden bilebilirdimki askin baskasini sectigini.

Bir duygunun esiri aklım, sadece delicesine yaşamak var “seni seninle”..

ayrıldık

Bir kişi için canını bile verecek olsan o sana değer vermediği sürece sakın inanma ona

BENİ ATEŞE AT VÜCUDUM YANSIN AMA KALBİMİ BIRAK,ÇÜNKÜ ORADA SEN VARSIN

Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! aşk Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam.

Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli demesinler diye bana sev beni aşkım seeeeev... SENİ SEVİYORUM!

kalbim kırık tıbbi atık

sevdım bır kere vefasız bır yare duştum geri dondum ama arkamda ve yanımda kocaman kırık ve o kadar pıs kalble tekrar tutunmak istedim hayata bır cok pislikle gırdım senın kı sayende hayin yar

(HAYAT_CEVRİM_DIŞI)YAŞAMAK BUYSA İSTEMİYORUM

kasmaz beni piç gönüllerin sevgisi asıl koyan sevipte terk etmeleri

EqEr SeNiN aŞkIn YüZüNdEn Bu HaLdEySeM gUrUrLaNmA uTaN!!..

KORKMADIM SEVGİLİM SENİ KENDİMDEN ÇOK SEVERKEN KIZMADIM SEVGİLİM BENİ SON BİR KEZ DİYE ÖPERKEN

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun….!

bu bendeki sevgi ALLAH vergisi

..!!!S€n! Gördükçe canım yansada,sen!arıyor qözlerim her köşebaşında..!!![nhre}

...!!!KaLb!mDe Aç+ıĞıN YArA,hAlA KaNamKta,hAbEr!n OlMaSaDa..!!!

birilerinin derdi olmuşum demek ki zamanında iyi koymuşum

Elveda İle Süslenmiş Bir Yarının Dünündeyim. Kim Bilir Belki Daha Doğmamış Melekler Rolündeyim...Keşkelerle Dolu Sonbaharın Nemindeyim...Bilinmez Yolların Özleminde Tam Önündeyim!!!

BeNİ sEwİyOsAn BıRaK hErŞeYi ÇüNkü bn BırAktIM HeRşEyiMi

sewmek günahsa cehennemde buluşalım

aşık oldugsan sadece bi şeyden korkarsın oda ayrılık

seviyorum seni yar gözlerim sana aglar herşeye ragmen sevgilim seni seven biri Var

Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

Hayatla Eğleniyorum Başkası değil..Sen lazımsın bana..Yirmi dört saat belki yalnızca..Tıpkı minik bir kelebeğin ki kadar..BİR gün ama..Bir Ömür aslında!

İçiNe DErT Ol@C@k saNA SoN b@KIşıM...

кєηdiηdєη ємiη dєqiLSєη Sєωмє. .вєηSiz мuтLuγSaη hєp öγLє кaL. .!

rüyalarda hormonlu artık sen yanımda yokken yine aksakallı bi nene gördüm

O kadar alışmıştım ki varlığına ama hiç olmamışsın aslında

sen beni sevmedin gittin başkasını sevdin ancak ben sen ölene kadar sevdim

•-)•––––(¯`·._)aşk bir penceredir açarsan havanı alırsın!!!!!!!!!!!!!!(¯`·._)––––•(-•

RABBİNE aşık olmayan kulun durumu ne acıki bilmezler gerçek aşk illahi isminde her sevgi yanlız bırakılır fakat o sevdiğiyle beraberdir kulsevgisi filimgibi biter onun sevgisi bitmez tükenmez emin olun inşallahcc selametle kalın

GEL GÖR BU CANIM ÖLÜYOR YANIP YANIP TUTUŞUYOR AŞKIN ÖYLE ACIMASISKİ HER GÜN YARALAR BÜYÜYOR. ŞİMDİ DİNLE AYRILIĞIN ŞARKISINI ŞİMDİ DİNLE BU AŞKIN SANCISINIII......

BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!

Söz dinlemez şu yüreğim senin için divaneyim

€rwA bunu beğendi.

6. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

hepsi süpr ellerine sağlık... кєηdiηdєη ємiη dєqiLSєη Sєωмє. .вєηSiz мuтLuγSaη hєp öγLє кaL. .!

7. Cevap: Aşk Acısı Msn Nickleri

HEPSİNİ okudum yha tek tek....mükemmeldi +rep