Ashlee Simpson resimleri

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 13 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. 3 Ekim 1984 yılında ABD'de doğdu.
    Tam adı Ashlee Nicole Simpson'dır. ABD'li, pop rock türünde şarkıcı ve sözyazarı, ve aktris. Pop yıldızı Jessica Simpson'ın kardeşi.
    İlk albümü Autobiography ve eş zamanlı olarak MTV'de gösterilen reality show, Ashlee Simpson Show ile 2004 senesinde önemli bir başarı kazandı.
    Kısaca Ashlee Simpson :

Ekim 2004 Saturday Night Live'da önceden kaydedilmiş kayıttan performans verdiği anlaşıldı. Başarısız bir film olan Undiscovered ile beyaz perdede görülen Ashlee Simpson, 2005'te ikinci albümü I Am Me'yi çıkardı ve bir kez daha listelerde üst sıralara tırmandı.
    Chicago müzikalinin Londra'daki sahnelenişinde Roxie Hart rolünü oynadı.
    Albümler
    Autobiography(2003)
    I Am Me(2005)
    Filmografi
    Undiscovered (2005) türkçe ismi Beni Keşfet Clea rolünde
    The Hot Chick (2002) türkçe ismi Ateşli Piliç Monique rolünde (konuk oyuncu)
    Televizyon
    Ashlee Simpson Show TV Dizisi, MTV7th Heaven türkçe ismi Kalabalık ve Mutlu Cecilia Smith rolünde(2002-2004)
    Malcolm in the Middle (Konuk oyuncu) CNBC-

Ashlee Simpson Resimleri

Ashlee simpson7. Ashlee simpson1. Ashlee simpson2. Ashlee simpson3. Ashlee simpson4. Ashlee simpson5. Ashlee simpson6.

2. tskler paylasim icin

3. hoş kız

4. Güzel ama sanki biraz zevksiz bir bayan :f106:
    yanında bir tane yakışıklı olsa hem güzel hem zevkli diyeceğim ama malesef:f84:

5. Gözleri çok güzelmiş... ...

6. ewet katılıyorum chemist bende gözlerine bayıldım ve fiziğine çok teşekkürler dark emeğine sağlık