Artistik Msn Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 17 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Artist Nickler, ARtistik Msn Nickleri
    *DaHa BoYuN bi karı؛ Beyfendi OLmaYa çalı؛؛..Pe؛iMde DoLa؛ma OtuR DeRsİNe اalı؛ ....!!!

*HeR Sِze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Sِze BaKaRım Sِz mü die BirDe SِyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Hل¥لT ¥يرé...; qيRي$, qéLي$mé, SoNuا.. qيrي$ ; رéDéر§يZ... qéLي$Mé ; ْMيT§يZ...§oرuا ; GéRéK§يZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe Yaھa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek ؛ey oydu

ҳ̸Ҳ̸ҳ يéç êéى¾؛َ؛ يلê؛ٍٍéğéç∂؛ç ƒلzℓل ∂؛ğ؛ے ي؛ےى؛ َل َçُ êلَâ؛∂؛ے¾éç َل ∂ل ê؛ç∂éçé ىليي؛∂؛ے¾éç ҳ̸Ҳ̸ҳ.

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ اüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn اok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iاéRi كuYuR كuRaDa كiR aھKıN aTéھi uYuR كaKTıKاa iاiMiN YaNgıNı كüYüR aL qِTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

*آéےâkىâk ỌkâDâے kîℓâỳىé Ŝ؛ïé Ŝ؛ùDékٍ؛ï Sọïےâ

*< .. > كi gün KabAL‎k ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNL‎zL‎ً‎m Size ! emaneT

*B،ٍٍ³ى Tüê‎èd³ى Aےٍéê● Hà÷àٍéè ½îèُèà 5 êàLà , G‎L D‎ŝ‎ى • G‎l،ے ى³¾³ŋ???«