arkadaşlıktı bizimkisi

'Masallar ve Hikayeler' forumunda Ezlem tarafından 17 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlık ve aşk,arkadaşlıktı bizimkisi hikayesi,arkadaşlık hakkında yazı,dosluk hakkında yazı,aşk ve arkadaşlık

Arkadaşım,
    Bu kelimeyi söylerken yüreğim sızlıyorSen beni arkadaşın olarak görüyorsun bense seni hiçbir zamn kavuşamayacağım AŞKIM
    Senin beni sevebileceğini düşünmüştümOysa senin kalbin başkası için çarpıyormuşSen bana sırdaşım diyordun aşkım,bitanem demek varken sırdaşımBeni en çok etkileyende buydu ya
    Ne demiştin sen ; '' Hayatta her şey için roller değişir'' Benimde sana olan rolüm değiştiSevdim seniArkadaşımken sevdim
    Seni görmemek için dışarı çıkamaz oldumSeni görmeden nefes almak zor geliyor bana
    Yazdığım yazıları herzaman okuturdum sanaBu yazıyı okumayacaksınSen bunu okursan herşeyi öğrenirsinAma ben seni hayallerimde yaşayacaktım
    Ne güzel bahsediyordun sevdiğindenBende seni anlatmak isterdim sanaAma!YapamazdımSeni unutmak zorundayım benSeninle her konuştuğumuzda kalbimin hızla çarpmasına,ellerimin terlemesine aldırmadan,unutmak zorundaydım
    Ne kadar kolay olu bilemem
    Affet beni sevdiğim affet
    O kadar yakınımki sana pencereden baktığımda evini görebilecek kadar yakın
    Sen sevdiğini söyleyemiyorsun onaBende sana
    Sen onu seviyorsun ondan habersizBende seni seviyorum senden habersiz
    Şimdi bu aşk,bu sevgi senden habersiz yaşayacakKimi zaman umutlarla büyüyecekAma benimle birlikte sonsuza dek sürecek

aLINTI