Arkadaşlarınız için Günaydın Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 17 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşınıza en güzel Günaydın mesajları.Sizlerde en sevdiğiniz arkadaşınıza yeni bir güne başlarken ona kısa bir mesajla Günaydın demek istiyorsanız aşağıdaki mesajlar gerçekten çok güzel.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydin-mesajlari-arkadasima-67410.jpg]gunaydin-mesajlari-arkadasima-67410[/IMGALT]

Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her kahvaltıdan sonra.

Bu sabah gözlerini öyle bir aç ki her şey istediğin gibi olsun arkadaşım. Günaydın mutlu sabahlar.
    .

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Arkadaşım en güzel Günaydınlar senin Olsun.

Günaydın arkadaşım sabahı aydınlatan dostum.

Gün Daha Yeni Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Arkadaşım..

Günaydın kanka sakın bugün yerinden kalkma.

Balım peteğim reçelim günaydın arkadaşım. Hadi kalk da kahvaltı yapacağım.. Kalkın artık Günaydın Arkadaşlar

Günaydın canımın içi, çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim. Bu arada Kahvaltı hazır mı?

En güzel sabahların en güzel bereketini gör Arkadaşım iyi günler..

Bir uyku yolunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm yastık. yorgan. çarşaf ve rüyamda oynayan artistlere teşşekür ederim Günaydın Arkadaşım

Günaydın; benim can dostum, Günaydın; gönül bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canım arkadaşım Günaydın.

Günaydın can dostum Günaydın Arkadaşım günün güzel geçsin..

Canım arkadaşıma Günaydın hayırlı günler dilerim...

Çabucak kalkmazsan kafandaki bitler istifa edecek.Hadi Kalk Artık Günaydın Arkadaşım