Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Komik

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 2 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşalrınızla paylaşacağınız en komik günaydın mesajları sizlerle.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydinmesajlari-4441.jpg]gunaydinmesajlari-4441[/IMGALT]

Çabuk kalkmassan kafandaki bitler istifa edecek.Hadi Kalk Artık Günaydın Arkadaşım

Bir şairinde bir mısrasında dediği gibi sabah oldu ne uyuyorsun sevgilim hadi kalk günaydın sana

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim. Kahvaltı hazır mı?

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın CANCAZIM :)

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim herşeyim…

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.
    Günaydın sabahı aydınlatan güneşim…

Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.

Günaydın sizlere kısa ve komik Günaydın mesajları derledik beğeneceğinizi umduğumuz en güzel ve komik Günaydın Mesajları sayfamızda sizlerle...

Günaydınnn başımın belası, yazsam suç yazmasam suç ama kalk artık tatlımmmmm

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

İşe bak ya bir gün daha yaşlandık.. Sende hala yatıyorsun uyumayla ömrün bitti bee hadi bi kalk artık ya :) Günaydın

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın;dost bağımın gonca gülü, günaydın;canımın cananı….
    Aklım yüreğim ve duam daima seninle günaydın

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…