Arkadaşa yazılacak güzel günaydın mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yasemin tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Yasemin Üye

Arkadaşa yazılacak güzel günaydın mesajları

En güzel Arkadaşa Günaydın Mesajları ve Arkadaşa Günaydın Sözleri bulabilirsiniz sayfamızda.Silerde arkadaşlarınıza aşağıdaki günaydın mesajları ile günaydın diyebilirsiniz.

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

Arkadaşların en güzeli artık aç gözlerini. Günün aydın olsun.

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Günaydın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşım

Gözlerini bugün öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin arkadaşım. Günaydın.

Günaydın sabahı aydınlatan dostum.

Ağlayan Gözlerime Işık Oldun, Tıp kı Yağmur Sonrası Doğan güneş Gibi, Seninle hayatım Gökkuşağı Gibi, Günaydın Sevgili

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Her Günü Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gün Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Günaydın Arkadaşım