Arda Turan evleniyor!

'Spor Gündemi' forumunda Aderito tarafından 25 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Popüler oyuncu Arda Turan, evlilik yolundaki ilk adımını attı. Atletico Madrid’te top koşturan Turan, 3.5 yıldır beraber olduğu sevgilisi Sinem Kobal’ı ailesinden istedi.

  Turan, dün akşamüstü Kobal’ın ailesinin oturduğu Acıbadem’deki Sinem Apartmanı’na gitti. Ünlü futbolcuya kız isteme merasimi sırasında eski hocası, Galatarasay Teknik Direktörü Fatih Terim’in de eşlik edeceği gündeme gelmişti. Ancak Terim’in, Turan’ın yanında olmadığı görüldü. Ellerinde çiçek buketleriyle apartmana giren Turan, kardeşi, annesi, babası ve teyzesinin de aralarında bulunduğu 20 kişiyle beraber Kobal’ı ailesinden istedi.

  Gazetecilerden muhafazakar insanlar olduğunu belirttiği ailesine ait araçların plakalarının çekilmemesi için ricada bulunan Turan, nişan yüzüklerini taktıktan sonra Kumkapı’daki Çapari Restaurant’ta kutlama yemeği verdi. Çift mekana ayrı ayrı gitti.

  Diğer yandan davetlilerin düğün ile ilgili sorulara da cevap veren çiftin belirlediği tarih ise 2013 Mayıs ayını sonlarına doğru..

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Mayıs 2013
 2. Cevap: Arda Turan evleniyor!

  Sinem Kobal Arda Turan Nişan töreninde gözler Fatih Terim'i aradı. Ancak Terim kız istemeye gitmedi. Ünlü teknik direktörün yurt dışında olduğu için törene katılmadığı öğrenildi.
   
Yükleniyor...
- Arda Turan evleniyor Forum Tarih
Arda Turan ve Sinem Kobal Evleniyor Magazin haberleri 15 Mayıs 2012
Sinem Kobal ve Arda Turan Neden Ayrıldı? Magazin haberleri 26 Temmuz 2013
Arda Turan Küçüklük Resmi Magazin haberleri 24 Nisan 2013
Sinem Kobal ve Arda Turan'ın düğünü neden ertelendi Medya Bölümü 15 Mart 2013