Arama Yapmadan Konu Açanlar :)

'Resimler' forumunda chemist tarafından 22 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Arama Yapmadan Konu Açanlar :)

Arkadaşlar forumumuzda yeni konu atarken arama yaparak aynı konunun tekrar tekrar atılmasını engelleyebiliriz. Özellikle son günlerde yaptığımız hızlı konu atma sırasında aynı kouların tekrar tekrar atılmamasına dikkat edelim. Benden uyarması. Yeni arkadaşlar için avatarına bakmaya bile korktuğumuz KİNG ' in ve süper muhteşem avatarını altında üyelere can çekiştiren Yarenin arama yapmadan konu açan üyelere neler yaptığını resimleriyle açıklayayım daha kalıcı olur..

işin özeti:
    ARAMA YAPMADAN YENİ KONU ATMAYALIM....

2. beennnnnnnnnnnnnnnnn,hayır yağ sessizce silin gitsin
    bazen gözden kacıyo konu farklı başlıkta oluyo ama her
    iki yerdede oluyo bazen bulamıyosun ,zaman alıyo
    hatasız kul olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz ,
    ben sessizce silin diorummmmmmm
    :f39: :f196:

sanırım bir kere oldu bundan sonrada olabilir bilmiorum artık yandık desenize​

3. Yaklaşımın süper Chemist. Teşekkürler.

4. bu yaklaşım süper olamazzzzzz
    itiraz ediyorummmmmmmmmmmmm

5. Ya arkadaşlar işin şakası tabiki...benimde çok arama yaptığım söylenemez..Ama bakın hala hayattayım..:f30:

6. ne araması :f106:
    ben hiç böyle birşey yapmıyorum :oops:
    bana kimse öğretmedi ki :f30:

7. Sevgili arkadaşım chemisten son dakika golü daha yine yapmış yapacağını ama süper yapmış harikasın arkadaşımm..:f40:

8. güzel bir konuya değinmişsin CHEMİST, Emrah'ın sözlerine de çok güldüm:f106:emeğine sağlık:f118:

9. Chemist müsadenle ben bu topicin başlığını forumda arama yapmadan konu açan chemistin son görüntüleri diye düzeltebilir miyim? :f106:

10. Benim nekadar yufkayürekli olduğumu bilmezmisin.
    Emrah'ın o acı dolu bakışları karşısında bittim ben şimdi:f30: