Araba Lastiğinden Saksı Yapımı

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 19 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sezen

  Sezen Editör

  Araba Lastiğinden Saksı Yapımı

  [​IMG]
  Eskiyen araba lastiklerini atmak yerine şık düzenlemeler yapıp evinizin çeşitli yerlerinde değerlendirebilirsiniz. Ardiye kutusu, oyuncak kutusu, sehpalar, puflar ve saksılar yaparak eskimiş lastiklerinizi dekoratif amaçlı kullanmanız mümkün desek ne dersiniz?Bugün sizlere araba tekerinden bahçenizde kullanabileceğiniz şık saksıların yapımını anlatacağız.  Aşağıdaki resimde gördüğünüz şık saksılar sizinde evde kolaylıkla yapabileceğiniz türden. Bunun için yapmanız gereken renkli sprey boyalar ve eski araba tekerleri hazırlamak. Elinizde meyve sandığı varsa ve bir de çuval hemen işleme başlayalım.

  [​IMG][​IMG]

  Öncelikle araba tekerininin içine meyve sandıklarından elde ettiğiniz düz tahtaları yerleştirin ve üzerine bir çuval serin. Tahtaları lastiğe vidalarsanız ilerde daha rahat edersiniz.

  [​IMG] [​IMG]

  Lastiklerinizi sprey boya ile rengarenk boyayın ve kuruduktan sonra gönlünüze göre çiçek ekin. İsterseniz yukardaki resimlerde gördüğünüz gibi lastikleri birbiri üzerine monte edebilirsiniz. Bunun için bir matkap gerekebilir. Artık hayal gücünüzle sizi baş başa bırkıyorum.
   
Yükleniyor...
- Araba Lastiğinden Saksı Forum Tarih
Karabaş Otu Çayının Faydaları Sağlık Rehberi 17 Mayıs 2016
Dünyanın En Hızlı Arabası Veritas RS3 Roadster Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Hangi Arabasın kişilik testi Eğlence 16 Aralık 2015
Rüyada Araba İle Uçuruma Düştüğünü Görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 30 Mayıs 2014