Apple iTV Özellikleri

'Teknik Yardım' forumunda Sitem tarafından 7 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

 1. Apple akıllı iTV Özellikleri

  Applenin 2012 ortalarında duyuracağı söylenen yeni ürünü 'Apple TV' ya da 'iTV' olarak anılan ürün, üç boyda ekrana sahip bir 'akıllı televizyon'.


  Japon elektronik devi Sharp ile işbirliği yapan Apple, 32 ila 55 inç ekran boyutunda üç iTV modelinin üretimini yaptırıyor. Üründe, Apple'ın yeni A6 işlemcisinin kullanılacağı ve iOS tasarımından farklı yeni bir arayüze sahip olacağı belirtiliyor. iTV'lerin ayrıca, iPhone 4S telefonla gelen Siri sesli yardım yazılımına uyumlu olacağı söyleniyor.

  Mashable sitesinin yorumuna göre Apple, bu yeni ürün serisiyle, akıllı telefon ve tablet pazarındaki rakibi Samsung başta olmak üzere LG, Sony, Panasonic gibi dev akıllı TV üreticilerine rakip olacak. Firmalar, büyük ihtimalle bu yüzden, 2012 lansmanlarını Apple'dan önce gerçekleştirme hazırlığında.

  Akıllı TV konsepti, internet bağlantı hızının tüm dünyada artmasıyla gündeme gelen, web tabanlı her türlü uygulamayı TV ekranına taşıma mantığına dayanan yeni bir ürün kategorisi. İnternet bağlı olan akıllı televizyon cihazları, televizyon kanalı ve video izleme, radyo dinleme, müzik ve film satın alma ve kiralama, internette gezinme, oyun oynama gibi bir bilgisayarla yapılabilecek herşeyi tek bir ekran üzerinden sunabiliyor.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Apple Özellikleri Forum Tarih
Apple İwatch Akıllı Saat Ne Kadar? Fiyatı ve Özellikleri Teknik Yardım 11 Şubat 2013
Apple İtunes 11 Tüm Özellikleri Ve Yenilikleri Teknik Yardım 1 Aralık 2012
Apple MacBook Pro Retina Özellikleri Teknoloji Haberleri 28 Ağustos 2012
Apple iPhone 5 fiyat ve özellikleri 2012 Teknoloji Haberleri 28 Ocak 2012