Apple İtunes 11 Tüm Özellikleri Ve Yenilikleri

'Teknik Yardım' forumunda zamaneanne tarafından 1 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Apple İtunes 11 Hakkında Her Şey


  Apple uzun zamandır beklenen İtunes 11 güncellemesini yayınladı. Yeni güncellemede kullanıcıların şikayet ettiği pek çok sorun da çözüldü. Bu çözümlerden bir tanesi, ‘Cover Flow’ özelliğinin kalkması. Cover Flow, iPhone, iPod ve Mac’te, albüm ve parça kayıtlarına ait fotoğrafları 3D ve animasyon halinde hızla gözden geçirmeye yarıyordu.

  iTunes11 Mac kameralar ile uyumlu olacak, böylece hediye kartları tarayabileceksiniz. Ancak sadece iTunes’un okuyabileceği kodlara sahip kartlar taranabilecek.

  Ayrıca, iPad’deki formata benzeyen ve navigasyonu zorlaştırdığı düşünülen yan panel ortadan kalkabiliyor. bu panel ‘View’ menüsünden ayarlanabilecek.

  iTunes 11 ile gelen bir diğer yenilik, yeni mini player. Mini player, dinlemekte olduğunuz parçanın ait olduğu albümün kapağını gösteriyor. Menüde artık oynatma ve parça navigasyonu tuşu yer almazken, bu fonksiyonlar Mac klavyesine aktarıldı. Yine de isterseniz hangi parçanın sırada olduğunu görebilir, parça arayabilir ve ses çıkışlarını kontrol edebilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- Apple İtunes Tüm Forum Tarih
Apple İtunes 11 Çıktı! Teknoloji Haberleri 1 Aralık 2012
Apple, iPhone 6 ekranını büyütüyor Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Apple Store Türkiye Ne Zaman Açılıyor? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Apple İwatch tahmini çıkış tarihi Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016