Apartmanda müzik dinleme saatleri

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 14 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Apartmanda müzik dinleme saatleri hakkında kısa bilgiler

Apartman dairesinde müzik dinlemek ve müzik aleti çalma konusunda merak ettikleirniz ve bu konuda bilmeniz gereken ayrıntılar kısaca aşağıda belirtilmiştir.Apartman dairelerinde komşuları rahatsız etmeme konusunda hassas davranılmalıdır.Apartmanda veya sitede yapılabilecek ve yapılamayacak işler, apartman ve site yönetim planlarında uyulması gereken kurallar kapsamında belirtilmiştir.Yönetim tarafındna kurallara ve yasaklara uymayan kat sakinleri yönetime şikayet edilebilir.Yönetim gelen şikayetler doğrultusunda kat sakinini uyarır ikaz eder uyarılara rağmen kurallara uymayan kat sakinleri mahkemeye verileblirler.

Eğer apartman yönetimi kural koyarken müik aleti çalınması hususnda bir yasaklama getirmeyise komuşarın rahatsız olmayacakları saatlerde müzik aletlerini çalmaları gerekmektedir.Fakat hiçbir şekidle bu konud ayasak yok diyerek saatlerce komşuları rahatsız edecek şekilde müzik aleti çalmanın cezaı yine yukarıdaki işlemlerde olduğu gibi olacaktır.Yönetime şikayet etme hakkınız bulunuyor gereken uyarı yapılır uyulmadığı taktirde cezai işlem uygulanır daire sahibi mahkemeye verilir.Apartman yönetiminin tüm bunları yapmaya hakkı vardır.

apartmanda-müzik-dinlemek-.