apaçi hangi tarihte açıldı?

'Soru Cevap' forumunda Misafir tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. apaçi hakkında kısa bilgi
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2012
 2. Cevap: apaçi hangi tarihte açıldı?

  Yoksul ortamlardan çıkıp, var olmayan gerçekliklerine arabesk yaşamı sentezleyen kronun dingil versiyonlarına verilen ad. sorun, değişik hayat istemelerinde değil, bu hayatı kendilerini kandırarak ve başkalarına zarar vererek gerçekleştirmelerinden kaynaklanır.
  çevremizde bol bol görülen bir insan türüdür bunlar. genelde olmayan şeyleri var gibi göstermek'tir amaçları. ya da parayı ota boka yatırırlar. aslında dötlerinde donları yoktur genelde ama üzerlerinde diesel görünümlü pantolon vardır. ya da altlarındaki arabanın kendine hayrı yoktur aslında ama öyle bir görünüm vermiştir ki bu apaciler uçacak zannedersiniz. ya da sigarayı sağdan soldan otlanırlar ama zippo çakmak taşırlar. son model telefon taşırlar ama kontürleri hiç olmaz. vs vs uzar da gider.
  giysilerinde her türlü rengi kullanmaktan kaçınmayan, pantolonlarının paçalarını yüzük kadar daraltıp altına da converse geçiren ( istisnasız ), saçlarını da eyfel kulesi şekline getirmeye çalışan, varlığından haberleri olmayan genç nesile verilen isimdir.
   
Yükleniyor...
- apaçi hangi tarihte Forum Tarih
Cinebonus Capacity Bilet Fiyatları Kısa Bilgiler 22 Şubat 2012
2012 Apaçi Dinle Medya Bölümü 21 Kasım 2011
Apaçi nedir kime denir Sorun Cevaplayalım 17 Ağustos 2011
Apaçi müziği notaları, Apaçi müziği flüt notaları Nota Defteri 16 Mayıs 2011