Aöf Kayıt Yenileme 2012

'Sınavlar' forumunda Wish tarafından 19 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Aöf kayıt yenileme işlemleri
    Aöf kayıt yenileme tarihleri
    2012 aöf kayıt yenileme ne zaman

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıt yeniletecek öğrenciler , Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1. taksitlerini (veya tamamını) 2011-2012 öğretim döneminde tarihler açıklandıktan sonra yatırabilirler.demeyi, Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden, 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından yapabilirler.Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar.

Kayıt yenileme bedelini bankaya ödedikten sonraki 2 iş günü içerisinde kaydınız otomatik olarak yenilenecektir. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödedikten sonra 2011-2012 öğretim yılı bandrolünün öğrenci kimlik kartınıza yapıştırılması için AÖF büronuza başvurunuz. 2011-2012 öğretim yılı kitaplarınızı (varsa) almak istiyorsanız, öğrenci kimlik kartınızla aöf bürolarından alabilirler.

Kayıt yenileme işleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini, Aöf Kayıt yenileme kontrolü sayfasından Tc kimlik numranız ile kontrol edebilirsiniz.

2011-2012 yılında aöf kayıt yenileme tarihlerini açıklandığı andan itibaren bu sayfadan takip edebilirsiniz.