Antika Eşyalar

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 5 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Meraklısına el emeği göz nuru antika eşyalar.

2. Cevap: Antika Eşyalar

3. Cevap: Antika Eşyalar

Nedense antikaları pek sevmiyorum.Hem kullanım zorluğundan hem de modern tasarımlar daha hoşuma gidiyor.Ama tabiki antikaların yeri ve değeri her zaman bambaşka..:f40:

4. Cevap: Antika Eşyalar

Ben de modern sevenlerdenim.Fakat bir arkadaşımın evini gördüğümde inanılmaz estetik duruyordu dekorasyonu.Evin her köşesi antikaydı fakat hiç rahatsız etmiyordu insanı. O kadar ki banyosunun içindeki objeler bile bakır türünden,dekor olarak kullandığı sabunlar bile eskiyi andırıyordu.

Babaannesinin konsolunu almış :f40: ve biraz elden geçirmişler ve çok hoş olmuş.Zevk işte...

5. Cevap: Antika Eşyalar

hepside harika eger elinde varsa bana yollasana)) ben antikaya bayılırım emegine saglık

6. Cevap: Antika Eşyalar

bit pazarı varsa sizin oralarda bak böyle şeyler doludur :)))))) ben eski üskü şeyleri pek sevmem Yaren in dediği gibi:))))

7. Cevap: Antika Eşyalar

aaaaaaaaaaa ask olsun tmm istemedik bisi))

8. Cevap: Antika Eşyalar

yav bu bayanlarda hemen herşeye alınıyor ne oldu şimdi tarkan bile bit pazarından alış veriş yapıyor normal bişey bu alınacak gücenecek bişey yokki bunda valla böyle yapıyorsunuz artık yorum yapmak gelmiyor içimden

9. Cevap: Antika Eşyalar

yaf bisi demedim ki alırım sadece ben sana takılım demisdim))

10. Cevap: Antika Eşyalar

:f63:antikalar çok dikkatimi çeker nedense çok severim ve çok güzeller