Anneme..

'Kısa Bilgiler' forumunda Belinay tarafından 19 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bildiğim fakat öğrenemediğim bir şey daha var anne çok güçlü sün yanında olabilseydim belki banada biraz olsun öğretirdin güçlü olabilmeyi zorluklar karşısında engeller karşısında dimdik ayakta kalabilmeyi.
    Sen bensizliği seçtin zorda olsa seçtin
    Ama sen beni merak etme anne bende senin gibi güçlü olmayı öğrenicem en azından çaba gösteriyorum sana söz vermiştim unuttum mu sandın anne son günlerde dinlediğim çok güzel bir şiir var keşke birlikte dinleme imkanımız olsaydı da dinleseyebilseydik seninle

Hayat nedir, nedir ki anne;
    Bir oyun, bir masal değil mi?
    Bak, kırıldı oyuncaklarım
    Ömrüm gitti,
    Sevdam bitti
    İnan, ben hiç büyümedim ki

Bir oyunmu tabiki değil biliyorum kırılsada oyuncaklarım ben mutlu olmasını öğrenirim yıllardır bunu sensiz başardım bi geçen yıllar kadar da denerim anne ben hiç büyümedimki büyümeyide düşünmüyorum ben hep beni bıraktığın zamanlardaki küçük kız olarak kalıcam
    ANNE..

Sana hiç söylemedim sen bunu bilmesende öğrenemesende belkide hiç duyamayacaksın bu kelimeyi benden hadi yazıym bir kere olsun ben kırıldım sen bari kırılma daha fazla

SENİ ÇOK SEVİYORUM ANNE...

Belin@yın

2. Hayat nedir, nedir ki anne;
    Ömrüm gitti,
    Sevdam bitti
    İnan, ben hiç büyümedim ki
    :(

Belinay yazıyı okurken tüğlerim diken diken oldu çok duygulandım harika bir
    yazı ve paylaşım kutlarım arkadaşım + REP:f118:

3. REP alacağın olsun arkadaşım şimdi veremiyorum ama söz ilk fırsatta vereceğim:f40:

zaten arkadaşların tüm çalışmaları övgüye değer ve hepsi bence 10000 REPLİK :f118:

4. Çok etkileyici ve çok güzel bir paylaşım olmuş Belinay.

Çok teşekkürler.

5. Hayat nedir, nedir ki anne;
    Ömrüm gitti,
    Sevdam bitti
    İnan, ben hiç büyümedim ki​

Canım harikasın. Duygu yüklü bir paylaşım olmuş. Okurken etkilenmemek mümkün değil.Yüreğine sağlık. :f118:

6. bende çok etkilendim söz konusu anneler olunca duygulanmamak elde değil emeğine sağlık

7. Harikasın canım her kelimesi ayrı bir güzel o güzel yüreğine sağlık çok ama çok güzeldi okurken çok duygulandım + rep gülümm:f118: :f118:

8. etkilenmemek elde değil :f118:

9. Allah yar ve yardımcınız olsun Belinay kardeşim...

10. paylaşım için teşekkürler