Anneler günü Whatssap mesajları

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda HazaN tarafından 11 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Önce can sonra canan demişler bende önce canımın sonrada herkesin canının Anneler gününü yürekten kutluyorum. Allah'ın rahmetine kavuşmuş analarımızında mekanı cennet olsun inşallah.

Tüm teknolojik anneler için hazırladığımız anneler günü whatsapp mesajları konumuzu resimli kartlar ve güzel sözlerle süsledik.

Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman ANNEM desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün Kutlu Olsun canım Anam.

Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile Anneee diyebiliyorsam bu ancak Anne mucizesidir. Anneler günün kutlu olsun cantanem.

Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin anneler gününü kutluyorum.

Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik annem Anneler günün kutlu olsun

Evimin neşesi, dünyamın güneşi, mutluluğum, huzurum en büyük servetim sensin benim canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneler_gunu_kart_forumdas_009.
    Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.​

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Anneler günün kutlu olsun birtanem.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneler_gunu_kart_forumdas_015.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneş. Işığın hiç eksilmesin diliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Son nefesime kadar da hep böyle olacağım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bugünde seni seviyorum ama dünden bir fazla yarından bir eksik canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Benim için çektiğin tüm sıkıntıları unutturmak tek amacım. Seni seviyorum canım annem Anneler günün kutlu olsun.