Anneler Günü İle İlgili Cümleler

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda EyLüL tarafından 1 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Anneler Günüyle İlgili Sözler

Anneler Günü İle İlgili Güzel Cümleler

-Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

-Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

-Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

-Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

-Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim

-Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

-Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.

-Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

-Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

-Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

- Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun

-Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

- Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

-Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

-Anam anam garip anam sen yosun yanımda kime dert yanam canım anammmm anneler günün kutlu olsun ne olurduki bu anneler gününde seni görseydim

-Canım annem semadaki tüm yıldızları önüne sersem...! Tüm dünya nimetlerini sana versem...! Yinede hakkını, ödeyemem

-Anne seni seviyorum.belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.anneler günün kutlu olsun.

-Anneciğim bana katlandığın için sana teşekkür etmek istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!!!

-Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansınAnneler günü kutlu olsun bitanem

-Anneciğim iyi ve kötü günlerimde hep yanımdaşın seni seviyorum

-Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim,seni çook severim

-Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

-Anneler günün kutlu olsun! Sabırlı, sıcak, ilgilli, sevkatlı. Mükemmel bir eş ve mükemmel bir annesin seni seviyoruz aylen

-Anneler günün kutlu olsun.Anneler ölmesin.

-Annelerdir bütün çocukları sevindiren..Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

-Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştirHiç ışığın eksilmeyecek biliyorumVarlığınla mutluyumAnneler günün kutlu olsun sevgili annem

-Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimleşin.

-Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hıç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun.

-Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM Ellerinden öperim.

-Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimleşin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim içın çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun

-Biricik annem.Anneler günün kutlu olsunHer zaman senin küçük bebeğinim.

-Anneciğim, bir günümde değıl her günümdesinAnnem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsınSeni çok seviyorum annem