anne ile ilgili özlü sözler

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 25 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. ya anne ile ilgili özlü sözler varsa benim yazdıklarıma eklesin lütfen ( misafir )

Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur (HZ. MUHAMMED)

Erkekler anneliğin ne olduğunu bilmezler. (OSCAR WILDE)

Anneler, herşeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar. (OSTROVSKI)

Kadınlar zayıftır ama anneler kuvvetlidir. (VICTOR HUGO)

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. (VICTOR HUGO)

Ana sevgisi bütün sevgilerin kaynağıdır.

Ana evin direğidir.

Anaya borç tükenmez.

Anne kalbi çocuğun okuludur. H. W. BEECHER

En değerli armağan sevgidir. Annenize sevginizi veriniz.

2. Cevap: anne ile ilgili özlü sözler

Ben annemi nasıl sevmem ki;o,beni bir müddet karnında,uzun bir zaman da kucağında,ölünceye kadar kalbinin şefkat köşesinde taşımıştır. Ona saygısızlık göstermekten daha aşağılık bir şey bilmiyorum

Babalarının taşkınlıklarını,çocukların usandırıcı hırçınlıklarını eritecek fazîlet cevheri : Anne kalbidir

insan karısının matemini üç hafta,kız kardeşinin üç yıl tutar,Fakat anne acısını ölünceye kadar tutar

Anneler, her şeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz

Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

Anne İle İlgili Özlü Sözlerin Daha Fazlası İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

http://www.forumdas.net/diger-mesajlar/anneler-gunu-ile-ilgili-ozlu-sozler-47263/

3. Cevap: anne ile ilgili özlü sözler

bence de öyle. bi de yazan arkadaşa çok teşekkür ederim ödevime çok yardımcı oldu . sağolsun.

4. Cevap: anne ile ilgili özlü sözler

güzel bir site. ödevime de çok yardımcı oluyor .teşekkürler

5. Cevap: anne ile ilgili özlü sözler

anneler bu dünyadaki en değerli varlığımızdır.onların varlığı bizim varlığımızı temsil eder.annelerin yüreği kadar şefkat dolu bir yer yoktur