Anlamlı ve güzel iyi Geceler Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Sitem tarafından 29 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. iyi geceler sözleri facebook
    2012 iyi geceler sözleri

iyi Geceler Sözleri

♥ SeLam Sebebi Ziyaretim Belli.ßu Saatte Kız,Oğlan Isteyecek Degiliz.Fazla Vaktımızde Yok Iyi Geceler Deyıp GideceĞız.Tatlı Almadık ORTtaLıkTa Kriz Var.Sizde Tatlıyı Rüyanızda Görün Tatlı Rüyalar...

♥ Her Gecenin karanlığında Dualarımla yatıyorum ve seni Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler demek istiyorum..

♥ benim dünyalar tatlısı sevgilim hatımın neşesi ömrümün prensesi hayatımın tek aşkı bitanem tatlı rüyalar

♥ Şimdi en tatlı rüya senin olsun en tatlı kişi girsin rüyana ama bunu alışkanlık haline getirme gelemem öyle her gece her gece

♥ Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derın uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derlerya ben senı tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum.

♥ Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık full çeken hatlarımla seni kalbime gömüyorum

♥ Huzur Dolu Gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyalarısın Tatlandıran Ten Varlıksın, Iyi Geceler Sevgilim.

♥ Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum bitanem sende uyu benimle iyi geceler diliyorum

♥ Sana Beyez Bir Güvercin Yolluyorum Kanatlarında Mutluluk Gagasında Öpücük O Öpücükte Benim Öpücüğüm Igeceler Öpücüğü Sana Uzat Öpsün Yanağından.

♥ Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir aşkım iyi Geceler

♥ Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar seni Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

♥ gece uzakta bir çığlık sesi denizden çıkan yosun kokusu gözlerimdeki sana olan özlemim halimde ki gözlerin iyi geceler diliyorum rüyalarımda.