Anlamlı Sözler 2015

'Güzel Sözler' forumunda Belinay tarafından 15 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek Sevdalarına.

  -Zaman Geçtikçe Daha Çok Bağlanıyorum Sana, Bir Gün Bir Yerde Bir Şekilde Yollarımızın Ayrılacağını Bilsemde, Nerede Olduğunu Öğrenmesemde, Yaşayacaksın Hep İçimde.

  -Seni Bir Goncayken Sevdim, Şimdi Gül Oldun, Seni Bir Yağmur Damlasıyken Sevdim Şimdi Göl Oldun, Ben Mi? Ben Bu Çöldeyim Şimdi, Sende Serabım Hiç Dokunamadığım.

  -Yine Sıçrayarak Uyandım Uykumdan, Ağlayasıya Özlemiştim Seni, Bir Özlemki Birikmişti Gözkapaklarımda, Dokunsalar Ağlayacaktım İnan, Neye Yarar Gökyüzünde Güneş, Sen Yokken Yanımda.

  -Neden Zor Bu Kadar Seni Sevmek Ve Bulamamak, Dokunmak İstedikçe Uzaklaşmak, Düşündükçe Unutmak, Neden Bu Kadar Zor Seni Sevdiği Halde Söyleyememek, Hep Bir Şeyler Gizlemek,Sana Sahip Olacağım Yerde Seni Kaybetmek.

  -Seni Sevdiğim Kadar Yaşasaydım; Ölümsüzlüğün Adını Aşk Koyardım.

  -Kimileri Vardır Aşkın En Yücesine Layıktır, Kimileri Vardır Aşkın En Yücesini Versen De Aşağılıktır

  -Ilık Bir Rüzgar Esti, Nereden Geldi Bilmiyorum. Nereye Gidiyorsun Diye Sordum Özlenen Herşeye Dedi O An Aklıma Sen Geldin Çünkü Özlenen Bir Tek Sendin.

  -Sen Herzaman Nerede Olursam Olayım, Ne Düşünürsem Düşünüyüm Her An Kalbimdesin, Seni Ne Kadar Sevdiğimi Kelimeler İle Anlatamam, Ama Şunu Bil Seni Seviyorum.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Haziran 2014
Yükleniyor...
- Anlamlı Sözler 2015 Forum Tarih
Aşk Sözleri 2015, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri Güzel Sözler 30 Mayıs 2014
Anlamlı kanka sözleri 2015 Güzel Sözler 20 Şubat 2011
Anlamlı Aşk Sözleri ve Aşk Mesajları Güzel Sözler 1 Ağustos 2014
Sevgiliye anlamlı güzel sözler Güzel Sözler 16 Haziran 2014