Ankirockfest 2008

'Magazin haberleri' forumunda Jeeny tarafından 12 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Rock Müziğin Devleri Başkentte Buluşacak...

Rock müziğin tanınmış isimleri, 20-22 Haziranda gerçekleştirilecek ''Ankirockfest 2008''de buluşacak.
    Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri'ndeki açık hava festivali, çevre sorunlarına dikkati çekmek amacıyla ''Dünya İçin Rock'' sloganıyla yapılacak. Festival, 3 gün süreyle rock müzik severlere konaklama imkanı da sunacak.
    Festivalde Tuşe, Sokak Köpekleri, Karnaval, Dört x Dört , Gökçe, Karakedi, Direc-t, Malt, Manga, Hayko Cepkin, Pentagram ile bu yıl ilk kez oluşturulan rock DJ sahnesinde DJ Güven Erkin Erkal, DJ Angel ve DJ Hicri Bozdağ da sahne alacak.
    Bu isimlerin yanı sıra, Hürriyet gazetesinin kuracağı özel sahnede de Hürriyet Genç Nota Müzik Yarışması'nda yer alan Kunteper, Sokak Rock, Alkadraz, Karaltı, Şizofren, Grup PSL, Seksafon gibi gruplar izleyici karşısına çıkacak.
    Festivalle ilgili ayrıntılı bilgi, ''www.ankirockfest.com'' internet adresinden edinilebilecek.

Ankaralılar kaçırmasın derim ben bile burdan gelmeyi düşünüyorum..

2. Valla Ankara'da değilim..Olsam da gider miydim bilemiyorum..:f106: :f106:

Teşekkürler Jeeny..

3. ben Ankaradayım ama gidermiyim bişey söyliyemicem tarzım değil :f106: :f106:
    Teşekkürler jeeny:f118: