Ankara'nın Siyah Beyaz Fotoğrafları

'Resimli Konular' forumunda KaRL_ tarafından 3 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Ankara man zaraları
    Baktım diğer arkadaşlar Elazığ, Konya, Bursa resimleri koymuşlar. Ankaralı arkadaşlar, şehrin çok değiştiğini farkedeceklerdir. Ben de eski Ankara resimleri koyayım dedim :f196:

ankara_resimleri_forumdas_001. ankara_resimleri_forumdas_002. ankara_resimleri_forumdas_003.
    ankara_resimleri_forumdas_004. ankara_resimleri_forumdas_005. ankara_resimleri_forumdas_006.
    ankara_resimleri_forumdas_007. ankara_resimleri_forumdas_008.

HazaN ve Aysell bunu beğendi.

2. Emeğine sağlık Karl eminim orada yaşayan arkadaşlar fark ederler değişiklikleri hani ben pek yenisini bilmiyorumda eskisinide sağol sen gösterdin:f106:

3. Paylaşım için teşekkürler Karl eline sağlık ankaraya gelmiştim çok güzel bi şehir orasıda ama ben burda alışmışım dar sokaklara orası ilginç geldi :)..

4. Ankaralı olmasamda gitmiş görmüşlüğüm var.Bu yılda 2 günlük bir ziyaretim oldu.Çok daha gelişmiş ve iyi gördüm:f40: Özellikle ismini yanlış hatırlamıyorsam Harikalar Diyarı süperdi:f40:
    Çok güzel nostaljik bir paylaşım emeğinize sağlık KaRL_:f9: :f9:

5. Çok güzel resimler Karl_ ama birazda tanıtsaydınya be arkadaşımm..:)

Teşekkürler..:f9:

6. KaRL_ yav televizyonda gördüğümüz Ankaraya hiç benzemiyor ne kadar sessiz ve sakin, yollar bomboş nereye saklandı bu millet :f106:
    Şaka bir yana bir şehrin eski fotoğraflarına bakmaktan büyük bir haz alıyorum evimde Konya büyükşehir belediyesinin yıllar önce hazırladığı bir kitapçık var canım sıkıldıkça açar bakarım eski Konya'ya
    Ankara'nın eski haline bakarken aynı duyguları yaşattın emeğine sağlık teşekkürler
    (+rep)

7. Hazan eskiden sakinmiydiki ankara kesin resimlerin çekildiği gün sokaga çıkma yasagı vardı..:)

8. Ankaramız çok güzeldir ben biraz zorlansamda alıştım Ankaranın sessizliğini seviyorum :f40:

Karl emeğine sağlık bende Ankaralı olarak bir kaç resim eklemek istiyorum ışıl ışıl dır Ankara

güzel paylaşım için teşekkürler :f118: :f118:

9. karl yılda en az iki kez ankara ziyaretim olur bu yılda geldim ama sen yine kayıplara karışmıştın:f106: :f106: :f106: şaka bi yana grçekten güzel başkentimiz var .
    emeklerinize sağlık wish ve karl paylaşımınız için teşekkürler

10. Ankara'da doğan biri olarak Ankara'yı çok seviyorum. Eskisiyle yenisiyle Ankara'yı gezdik böyle bi...

Karl ve Wish paylaşımınz için teşekkürler ve emeğinize sağlık :f118:

11. Birkaç kez gitmek kısmet olmuştu ama ben bir türlü sevemedim :f106:

Çok güzel bir paylaşım :f40: Ellerinize saglık KaRL, Belinay ve WisH :f118: :f118: :f118:

12. hepinize tşk harika resimlerdi yalnız karlın resimleri eski ankara ben şehirleri eski resimlerde daha çok seviyorum bana huzur veriyor

13. ankara yı severim..masal adasına bayıldım.merkezdeki binaların bitiminde deniz aradı gözlerim..( elim de olmadan.)