Ankarada Sabah (Kendi Objektifimden

'Kısa Bilgiler' forumunda chemist tarafından 10 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Ankarada Sabah (Kendi Objektifimden)

Otobüs yolculuğunun en sevdiğim zamanı... Yeni bir gün, yeni umutlar, yeni heyecanlar..... ve gecenin karanlığından aydınlığa kavuşmalar.. Benim içinse kızıma kavuşmak demekti bu aydınlık......

Aysell ve YAREN bunu beğendi.

2. Metin harika resimler istanbul dönüşü Ankaraya girişim geldi aklıma sen kızına kavuşuyorsun ben sevdiklerimden ayrılıyorum hep hüzünlenirim Ankara ya girdiğimde ama alıştım galiba çok güzelller emeğine sağlık kızınla sana iyi bayramlar her şey gönlünüzce olsun

3. Gün ışıdı ışıyacak.. Ankara'da sabah oluyor handiyse.. Günün ilk ışıkları ilk kez Anıtkabir'e vuruyor. Oradan yansıyıp yayılıyor dalga dalga görkemli şehrin üstüne. Ve ben önümde onunda, o büyük insanla yaşadığım yılları kapsayan, bana hayat veren anılarımın satırları arasında dolaşıyorum.
    Sabiha GÖKÇEN,

chemist ailenle ve kızınla nice Ankara sabahlarında beraber olmanızı dilerim her sabahınız bayram
    tadında geçsin

güzel resimlerdi objektifine sağlık :f118:

4. yaaaaaaaaa ankara demek kızın demek ölemii benim için ise özlem demek ti oysaa

5. Çok güzeller emeğine sağlık..............

6. emeğine ellerine sağlık daha fazla bişi diyemiyorum çünkü ben istanbulluyum ankarayı daha görmedim ama askerliğim bitince kesin göreceğim yerlerden birisi

7. Bu güzel çekimler için teşekkürler Chemist devamı gelir umarım..
    Uzun zamandır rep vermiyordum +rep kardeşim:f118:

8. Aman Allah'ım ben son resme bittimm.. Ellerine sağlık Metin Abicimm..:f118:
    Ben sana kendi resimlerini ekle demedim mi akşamm uyussssssss..Neyse onları da bir ara ben ekleyiveririm.Elime mi yapışacak..:f106: Yok sana rep mep..:f132:

9. Gerçekten güzell resimler

10. paylaşım için teşekkürler

11. Cevap: Ankarada Sabah (Kendi Objektifimden

gerçekten çok güzel çekimler chemist emeğine sağlık..

12. Cevap: Ankarada Sabah (Kendi Objektifimden

offff çok güzeller Metin Abicimmm
    Paylaşım İçin Saol..