Ankarada Patlama

'Haberler' forumunda Wish tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Ankara Ostim Sanayi Sitesinde Patlama Meydana Geldi
    Ostim Sanayi Sitesi’nde bulunan Mega Center içindeki jeneratör üretim tesisinde patlama meydana geldi.

Gaz sıkışması nedeniyle yaşandığı iddia edilen patlamada, ölü ve yaralıların olduğu söyleniyor.

Ankara’nın çeşitli yerlerinden de sesi duyulan patlamanın yaşandığı binadan dumanlar yükseliyor.

Olay yerine 7 ambulans sevk edilirken, itfaiye ekipleri de patlama yerine gitti.

Patlamanın yaşandığı dört katlı binanın iki katı tamamen çökerken, binanın içinde enkaz altında kalanlar oldu. 40-50 işçinin çalıştığı üretim tesisinde meydana gelen patlamada, çok sayıda yaralı olduğu, ölenler olabileceği belirtiliyor.

2. Cevap: Ankarada Patlama

Çok şiddetli olduğu söyleniyor. Güncel ölü sayısı TRT Haber'de 3 olarak söylendi. Pek çok yaralı varmış.

3. Cevap: Ankarada Patlama

İkinci patlama

Bu patlamanın ardından akşam saatlerinde aynı bölgede ikinci bir patlama meydana geldi.

Patlama Ankara İvedik 24. Cadde'de bir iş yerinde meydana geldi.

Patlamanın ardından, Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ile sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, İvedik'te meydana gelen patlamada, ilk belirlemelere göre 1 kişinin öldüğünü, 8 kişinin de patlamadan sağ olarak kurtarıldığını bildirdi.

Vali Yüksel, patlamanın yaşandığı yerde birkaç kişinin daha olduğunun anlaşıldığını söyledi.

Alıntıdır