Ankara Yaz Okulları

'Ne Nerede ?' forumunda Wish tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Sincan Belediyespor Yaz Futbol Okulu

Sincan Belediyespor Yaz Futbol Okulu, yeteneklerini geliştirmek isteyen çocuklara fırsat sunuyor. 7 - 15 yaş grubu çocukların kayıt yaptırabileceği yaz okulu için başvuru süresi 22 Haziran’da sona eriyor. Kayıt yaptırmak isteyenler Gökçek Mahallesi 5. Bölge Otobüs Durağı Arkasında bulunan Sincan Belediyespor Kulübü’ne başvurabilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler ise, 273 97 00 no’lu telefondan gerekli bilgileri öğrenilebilecek.

Club S'Park Gölbaşı

Yaz Spor Okulu olarak amacımız spor eğitimi ile birlikte çocuklarımızı sosyal ve kültürel açılardan da geliştirmek, özgüven duygularının artmasına katkıda bulunmak, çevre bilincine sahip sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktır.
    Öğrencilerimize yaz tatili boyunca eğlenceli, aynı zamanda eğitici günler geçirtmeyi amaçlıyoruz.

Yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol, eğitsel oyunlar, satranç, masa tenisi, badminton etkinliklerinin yanı sıra gezi, resim ve dans çalışmaları da yapacağız.

Ücretlerimiz makul ve karşılanabilir düzeydedir.

2. Cevap: Ankara Yaz Okulları

Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi

Globalleşen dünyamızda İngilizce öğrenmek bir gereksinim haline gelmiştir. İngilizce öğrenmenin ise en uygun zamanı ilköğretim çağıdır. Bu çağda ciddi anlamda ingilizceyle ilk kez tanışan çocuklarımız için dil eğitiminin önemi büyüktür. Özel olarak hazırlanmış olan İngilizce programlarımızla TEKDİL; 30 yılı aşkın süredir ilköğretim öğrencilerinin İngilizceyi severek ve yaşayarak öğrendiği bir dil okulu olmuştur. Amacı İngilizce konuşma becerisini kazandırmak olan YAZ OKULU programlarımızla çocuğunuz ilköğretim bitmeden İngilizceyi ileri düzeyde öğrenmiş olacaktır
    Detyalı bilgi için: (312) 242 18 38 yada Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi Çayyolu Yaz Okulları Web Sitesi - Ankara Yaz Okulları, Çayyolu Ümitköy Yaz Okullları

Tedaş - Teaş Spor Kulüpleri Yaz Okulu Ankara

Yaz okulu haftanın beş günü devam ediyor. Yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol, eğitsel oyunlar, satranç, masa tenisi, badminton gibi etkinliklerin yanı sıra resim ve dans çalışmaları da yapılıyor.Tedaş-Teaş Spor Kulüpleri Yaz Okulu Ankara Tel: (0532) 244 40 13

Spormed Yaz Okulu

Spormed'in yaz okulu hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Çocuklar yaz okulunda, yüzme, basketbol, tenis, beach volley gibi çeşitli sporların yanı sıra çeşitli el sanatları kurslarına da katılıyorlar. Yaz okulunun ilk dönemi 16 Haziran'da başlayıp 9 Temmuz'da bitecek. Takip eden dönemler 12 Temmuz- 30 Temmuz, 2 Ağustos-20 Ağustos, 23 Ağustos- 10 Eylül arasında. Tel: (0312) 284 74 84
    G. Birliği Spor Kulübü Yaz Futbol Okulu - Ankara

Gençlerbirliği'nin yaz okulu sadece futbol üzerine. 7-15 yaş arası çocukların katılabildiği yaz okulu haftanın üç günü bir saat eğitim veriyor.Tel: (0312) 215 30 00

Ankara Atlı Spor Kulübü Yaz Okulu

Ankara Atlı Spor Kulübü, tenis ve binicilik branşlarında yaz okulu düzenliyor. 4-13 yaş grubunun katılabildiği binicilik dersleri mevcut Tel: (0312) 215 67 58. Tenis yaz okuluna ise 6-18 yaş arasındaki çocuklar alınıyor. Tel: (0312) 213 12 95

Özel Yüce Koleji Yaz Okulları

Ankara'nın köklüeğitim kurumlarından Özel Yüce Koleji'ndeki 4-14 yaş arası çocukların katıldığı yaz okulunun başlangıç tarihi 21 Haziran. Birer aylık periyotlarla toplam üç dönem süren yaz okulunda çocuklar basketbol, voleybol, okula ait havuzda yüzme dersleri, film gösterimleri, doğa ve kültür gezileri gibi etkinliklere katılabilecekler. Atlı Spor Kulübü Yaz Okulu Tel: (0312) 490 02 02

ODTÜ Yaz Kampı - Ankara

1998 yılından beri düzenlenen ve bu yıl yedincisi yapılacak olan ODTÜ Yaz Kampı da gençler için değişik bir tatil imkanı sunuyor. Orta öğrenimin hazırlık, lise 1, 2 ve 3. sınıflarında okuyan öğrencilerin katılabildiği kamp, onar günlük devreler halinde düzenleniyor. Katılımcılar uygulamalı kamp çerçevesinde ODTÜ yurtlarında kalıyorlar ve ODTÜ'nün her türlü yemek ve sağlık imkanından faydalanabiliyorlar. İlk devresi 5-14 Temmuz'da, ikinci devresi 19-28 Temmuz'da yapılıyor. ODTÜ Yaz Kampı Ankara Tel: (0533) 651 07 62

3. Cevap: Ankara Yaz Okulları

Açıklama

Globalleşen dünyamızda İngilizce öğrenmek bir gereksinim haline gelmiştir. İngilizce öğrenmenin ise en uygun zamanı ilköğretim çağıdır. Bu çağda ciddi anlamda ingilizceyle ilk kez tanışan çocuklarımız için dil eğitiminin önemi büyüktür. Özel olarak hazırlanmış olan İngilizce programlarımızla TEKDİL; 30 yılı aşkın süredir ilköğretim öğrencilerinin İngilizceyi severek ve yaşayarak öğrendiği bir dil okulu olmuştur. Amacı İngilizce konuşma becerisini kazandırmak olan YAZ OKULU programlarımızla çocuğunuz ilköğretim bitmeden İngilizceyi ileri düzeyde öğrenmiş olacaktır.BURDAN>>>