Ankara Büyük Gazze Mitingi

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Ankara’da Büyük Gazze Mitingine davet

6 Haziran 2010 Pazar günü saat 16.00 da düzenlenecek mitinge herkesin katılması beklenmektedir.

6 sivil toplum örgütü tarafından düzenlenen bütün vicdan sahipleri mitinge davet edildi..Yardım filosuna yapılan saldırı iyice sabırları taşırdı. Terörist devletin tetikçi askerlerinin yardım gemilerinde bulunan Gazze dostlarına saldırı düzenlemelerine tepkiler tüm dünyada artarak devam ediyor.

Hain saldırı sonucunda 9 kişinin şehit olması dünya kamuoyunu ayağa kaldırırken, terörist komandoların kanlı müdahalesi sonrası insan hakları aktivistlerinin esir muamelesi görmesi ise sabırları taşırdı.

Siyonistler yükselen tepkiyi görmezden gelirken, Mazlumder, İHH, Memur-Sen, Hak-İş, Anadolu Gençlik Derneği ve Alperen Ocakları Pazar Günü Sıhhıye meydanında buluşarak “Katil İsrail’e lanet Filistin’e özgürlük” mitingi düzenleyecekler.

6 sivil toplum örgütü tarafından ortak çağrı yapılarak tüm vicdan sahipleri İsrail’in Gazze’ye Yardım Filosu’na düzenlediği kanlı saldırının kınanacağı “Katil İsrail’e Lanet Filistin’e Özgürlük” mitingine davet edildi. 6 Haziran 2010 Pazar günü saat 16:00’da düzenlenecek mitinge herkesin katılması bekleniyor.
    Ankara Büyük Gazze Mitingi

2. Cevap: Ankara Büyük Gazze Mitingi

Evet Hemen Hemen Her Yerde Miting Var Bizim Burdakine Okul Nedeniyle Katılamadım..=((