Anime Masaüstü Resimleri

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 21 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle animeden başlayayım anime kısa olarak tanımlanırsa Japon çizgi filmidir. Aslında anime herşeydir , anlatılmaz yaşanır demek lazım. Aslında bakarsanız Türkiye’de herkes anime izlemiştir fakat ne olduğunu bilmemektedir. Mesela annenize ve babanıza sorabilirsiniz , Heidi , Şeker kız Candy izlemişlermi ? Eminimki izlemişlerdir. Kardeşinize sorabilirsiniz Pokemon,Digimon,Yugioh izlemişmi? Gene eminimki izlemiştir , fakat ne olduğunu bilmemektedir.

Anime Wallpapers

anime1j5.
    anime1j7. anime1j8. anime1j9.
    anime1j10. anime1j11. anime1j3. anime1j4.

2. Çok güzeller teşekkürler Yaren Ablacım.:f196:Ama benin masaüstüm ya siyahtır ya da Galatasaray resmi vardır.:f106:

3. hahahahaha aysel galatasaraydan bahsediyorsun :f196:
    eline sağlık yaren

4. Evet bahsetmemem için bir sebep mi var? Eğer maçı kastediyorsan sadece şunu derim sana Discoverer: "Avrupada Türkiyeyi temsil eden takım ne FB ne BJK ne TS ne de başka bir takımdı. Türkiyeyi temsil eden Galatasaraydı ve tüm FBlilerin de Avrupa için tem umudu Galatasaraydı.Bunu görmek bile yeter Galatasaray taraftarına. O kupayı biz zaten almışız. Fenerbahçeliler önce Avrupaya açılsın sonra biizmle uğraşsın. Alla Alla. :f132:Ayrıca biz yenilince takımından vazgeçen taraftarlardan değiliz.:f20:"

5. Cevap: Anime Masaüstü Resimleri

güzel resimler emeğine sağlık yaren

ayselll:))
    geçmis olsun yav sen ordamisin daha

6. Cevap: Anime Masaüstü Resimleri

Hepsi çok güzeller ama benim masaüstümde şımarığımdan başka bir şey istemem..:f196:
    Şımarık dediğim canım köpeğim..:(
    Tesekkürler Yaren ablacım..:f40:

7. Cevap: Anime Masaüstü Resimleri

süpermiş bu animeler ya sağol

8. Cevap: Anime Masaüstü Resimleri

yarencim ellerine sağlık hepsi çok güzel ama benim masa üstümde oğluşum var :eek: