anahtarı yuttu

'Haberler' forumunda Blue tarafından 3 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Babasının yeni aldığı kumbaraya para atıp kilitleyen 3.5 yaşındaki Efe’nin, "Sakladım" dediği anahtar midesinde çıktı.

İZMİR’de bir spor giyim mağazasının yöneticisi Fuat Demirkapı, bir süre önce 3.5 yaşındaki oğlu Efe’ye uğurböceği şeklinde kumbara aldı. Kumbarasına babasından aldığı 50 YKr atıp kilitleyen minik Efe, odasında saklamak için yer bulamadığı anahtarını, kimsenin almaması için ucundaki halkasıyla birlikte yuttu. Küçük Efe, yaklaşık yarım saat sonra, babasına kumbarasının anahtarını sakladığını söyledi. Babasının nereye sakladığını sorması üzerine Efe’nin karnını gösterip, "Buraya" demesiyle Demirkapı Ailesi telaşlandı. Ege Üniversitesi Hastanesi’ne götürülen Efe’nin çekilen filminde, anahtarı gerçekten yuttuğu anlaşıldı. Doktorlar anahtarın dışkı yoluyla atılabileceğini, birkaç gün beklenmesi gerektiğini söyledi. Efe’nin yuttuğu anahtar üç gün sonra doğal yollardan dışarı çıktı, aile rahat bir nefes aldı.

2. :f30: :f30: :f30: :f30: :f30:
    Çocuk aklı işte kimsenin düşünemeyeceğini düşünür, kimsenin yapamayacağını yapar
    benim kızımda oyun hamurunu burnuna sokmuştu anasınıfında... Ramazan mubarek gün doktoru evinden çağırtmak durumunda kalmıştım, nerden anladınız derseniz burnuna soktuğunu :f106: nezleydi burnu turuncu akıyordu :f30:

3. aslında haberdeki efenin yanına melisa berka da yazılmalı bilirsin zamanın birinde berka da para yutmuştu
    :(

4. bu cocuk yine ucuz atlatmıs aman anneler cocuklarınıza cok dikkat edin bu tür vakalra herzaman böyle güzel noktalanmıyo sonu ölümle biten cok vakamız var

5. ilahi efe'cik bana getirseydin ben saklardım anahtarı.Bu konuda anne ve babaların çok bilinçli olması gerekir düşünün3.5 yaşındaki bir çocuğun eline anahtar verilirmi çocuk bu ne yapacağı bellimi olur .

6. Çamaşır suyu (ozon) için çocuk biliyorum, anne ve babaların çok dikkat etmesi gerekiyor bence.

7. Allah'a şükür :) birşey olmamışta bu olayda komik bir anı olarak kalmış.

8. Allah korusun hayatta en korktuğum şey çocuklarımızı ufak ihmaller yüzünden kaybetmek.Bu tür yazıları okumakta fayda var en azından bunları görüp daha dikkatli olabilmek adına.Paylaşımın için teşekkürler Blue..

9. neyseki küçük yaramazı Allah korumuş :)

Teşekkürler blue paylaşım için daha dikkatli olucam bundan sonra :f63:

10. Allah korumuş yine ters bir şey olmamamış çokcuk işte ne yapacağı belli olmuyor ama anne ve babalara çok iş düşüyor burada :f63:

11. Ne kadar dikkat etseniz de çocuk işte..
    Mutlaka riskli bir hareket yapıyorlar.
    Teşekkürler blue..

12. Allah korumuş.. Ya bişi olsaydı çocuğa..:(