amstard marka uydu alıcısı kanalları açmıyor yardım

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Misafir tarafından 2 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar amstard markalı uydu alıcımdaki tüm kanallar açımamaya başladı bir kanal eklemeye çalışırken tüm kanallardan oldum bunu nasıl düzelteceğim lütfen yardım edin..

2. Cevap: amstard marka uydu alıcısı kanalları açmıyor yardım

TPS auto 10873 V üzerinde iken cihazı kapatıp, yeniden açın.
    30 saniye kadar bekleyin

R3M versiyon cihazlarda yazı karakterlerindeki hatanın düzelmesi için Boot versiyonun R3M 1.20 ye Amstrad veya LEMON Loader kullanarak ve loader üzerinde Main seçeneğini Boot a çevirerekyazılım yükler gibi yükleyerek yükseltiniz

Cihaz menüsünden sistem bilgisine bakarak BOOT versiyonunu kontrol ediniz R3X de 1.23 ve R3M ve R3R de 1.17 değilse,öncelikle Boot versiyonunu belirtilen versiyonlara LEMON LOADER i kullanarak yükseltmelisiniz.

Boot versiyonunu yükseltmek için
    Yazılım i,key,kanal listesi ve arka plan resmi yüklemelerini AMSTRAD LOADER le sorunsuz yükleyebilmek için gereklidir.

Loaderle yazılımını yüklemeden önce cihazı açık konumda fişten çıkararak yüklemeye hazırlayınız.
    Yükleme sonunda,cihaz göstergesinde GOOD uyarısı görüldükten sonra,kısa bir süre
    daha bekleyiniz.Göstergede 0000 ya da 0001 veya herhangi bir kanal no.su görülene kadar bağlantıları kesmeyiniz.

LEMON LOADER i BOOT versiyo nunu yükseltmek için kullanınız.