Ameliyatsız incelme

'Güncel Bilgiler' forumunda Aderito tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. Ameliyatsız nasıl incelirim , zayıflarım

  Acı çekmeden ve ameliyatsız incelmek mümkün. Bütün kadınlar ince bir vücudun hayalini kurar. Eski metodlarla yapıldığında günlerce dinlenme gerektiren estetik operasyonlar, artık ağrısız ve acısız bir şekilde kolayca uygulanabiliyor.

  Lazer yardımlı estetik cerrahi ameliyatların yerini tutan uygulamalar, gerçek anlamda 2006 yılında smartlipo isimli cihazla başladı.Bu hem yağ eriten hemde o bölgedeki cildin gevşeyip sarkmamasını sağlayan cihaz, basen, göbek, kol, gıdı ve diğer vücut bölgelerinde yağ eritme yolu ile inceltme ve germe yaptığı gibi; bu cihazın daha sonra slimlipo gibi gelişmiş versiyonları yıllar içinde başka lazer cihazları ile kombine edildiğinde yüz germe ve yüz gençleştirmeden, lazer destekli meme büyütme ve küçültme uygulamalarından, lazer destekli burun estetiğine kadar tüm estetik cerrahi işlemlere bambaşka teknolojik devrim ve alt yapı oluşturdu.

  Dikkat edilmesi gereken; lazer lipolizde belli bir miktarın üzerinde yağ alınmaz. Bir seferde çok miktarda yağ aldırmak isteyen hastalarımız liposuction istiyorlar demektir ve bu yüksek miktardaki yağı tek seferde aldırıyorlarsa liposuction oluyorlar demektir. Aslında o zamanda doğrusu; yapılacak liposuction uygulamasının bütün risklerinin de uygulama geçirecek insanlara anlatılmış olması gerekir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Ocak 2013
Yükleniyor...
- Ameliyatsız incelme Forum Tarih
Prostat Kanserine Ameliyatsız Tedavi Sağlık bilgisi 16 Kasım 2011
Ameliyatsız Burun Estetiği nasıl yapılır Kişisel Bakım 26 Eylül 2011
Micro Plus ameliyatsız yüz germe Kişisel Bakım 28 Şubat 2011
Ameliyatsız Burun Estetiği Kişisel Bakım 12 Mart 2010