Amasyadan Sevgiler

'Güncel Bilgiler' forumunda Jeeny tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Merhaba FORUMDAS uzun süredir vatani görev nedeniyle aranızda olamıyacağım bayadır giremiyorum zaten özledim sizi vakit buldukça yazmaya çalışıcağım.Umarım herzamanki gibi çok iyi vakit geçiriyorsunuzdur.Gerçekten aranızda olmayı özledim.Uslandımmı tabiki hayır :f30: Dönüşüm muhteşem olacak hesabı :f30: Kendinize çok iyi bakın.Dostça kalın. :f40: Defoldummmmmm

2. bende sana sevgilerimi gönderiyorum kardeşim vatani görevinde başarılar dilerim kendine iyi bak...

3. Bizdende sevgiler umarım tez sürede tekrar aamızda olursun hayırlı teskereler Jeeny:f40:

4. Jeny Kardeşim ALLAH yardımcın olsun,sana hayırlı teskereler.
    tabiki bizde seni özledik.
    sen şu anda hayatının en güzel sınavlardan birini veriyorsun ALLAH yardımcın olsun

:f91::f91::f91::f91::f91::f91:

5. Jeeny'ler, Chemist'ler olduğu müddetçe bizler
    yatağımızda huzurlu bir şekilde uyumaya devam edicez.
    Allah hepinizin yardımcısı olsun.
    Yürekten Teşekkürler..... :f118:

6. Amandaaa ablasının gülü gelmişş dünde bir anıverdiydim seni içinemi doğdu kardeşimm :f91:valla bizde çok özledik seni inşallah vatani görevini sağsalim bitirip aramıza döneceksinn kendime dikkat et jeeny..:)

7. Jenny şimdiden hayırlı teskereler diliyorum....

8. Hayırlı teskereler Jeeny.. Allah yardımcınız olsun..:)

9. inşallah hayırlısıyla gelirsin buarada babam amasyalı çok güzeldir bizim eller

10. Jeenyy iyi olduğuna sevindimm arada uğra tabi inşallah kazasız belasız bitirirsin askerliğini hayırlı teskereler kardeşim

:f91::f91::f91::f91:

11. jeeny hayırlı teskereler dönüşünü bekliyoruz

12. Sevgiler bizden Jenny
    Özledik seniiii
    Allahım kazasız belasız teskere almayı nasip etsin.
    :f106: Defolma bizim için önemlisinnn

13. Allah'a emanetsin sevgili jeeny hayırlı tezkereler dilerim..
    Tekrar görüşmek dileğiyle Allah yardımcın olsun bu arada Forumdaştan da Amasya'ya selamlar sevgiler..:f40:

14. Defolmanı bile özledim desem ne kadar özlendiğini belki azcık anlarsın Jeeny
    burda dört gözle dönüşünü bekleyen bir ailen var sakın unutma önce kendin için sonrada bizler için çok iyi bak kendine
    Hayırlı teskereler kardeşim :f40: