Alper Saldıran Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Sahneye ilk kez 5 yaşında, anaokulunda oynadığı piyeslerle çıktı; hemen ardından folklore, özellikle Kafkas danslarına yöneldi. İlkokul boyunca hem tiyatroya, hem dansa aralıksız devam etti. Turizm Lisesinden mezun olan Saldıran, Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’ne geçiş yaptı ancak okulunun ikinci yılı biterken meslek olarak oyunculuğu seçti.

alper_saldiran-1. alper_saldiran-2. alper_saldiran-3.

2. teşekkürler

3. teşekkürler..

4. allah allah bu çocukta kim sadece ben reklamlarda soğan sıkmaya çalışan patlıcanları döven çocugu hatırladım ne reklam ama ölüyorum gülmektenher izlediğimde :f30:

5. :)) bende teq Reqlamlarda qördüm Bu şahsı ne ara ünlü oldu yaws :D

6. Gözüm tutmadı bu oğlanı tipini beğenmedim sinsi duruyorr bide soyadı ile zaten niyetini belli etmiş...:f20::f20: Bu ne ya forumun yaşlı teyzeleri gibi yorum yapmaya başladım...:f30::f30:

7. Gözüm tutmadı bu oğlanı tipini beğenmedim sinsi duruyorr bide soyadı ile zaten niyetini belli etmiş... Bu ne ya forumun yaşlı teyzeleri gibi yorum yapmaya başladım... :confused:

cevappp::

!!!:rolleyes:!!!!! ALPER benım askım ayrıca her soyadı kotu olan kotu olmuyo tipide gayette güzel ayrıca herkes ona aısk co ksewıyo ama yınede renkler we zevkler tartıslmaz!!!!:cool: