allah'a ısmarladık arkadaslar

'Güncel Bilgiler' forumunda €rwA tarafından 25 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. gidiyorum...kendinize çok iyi bakın forumdas ailesi her zaman bu ailenin bi parcası kalmayı ümit ediyorum okul için afyon'a gidiyorum ve orada beni neler bekliyo bilmiyorum tek bildigim sey evimde net olmayacagı:oops:artık konyaya yada izmire ziyaret için ugradıgımda forumumuza girebilcem...burayı çok özlüyecem :(:(:(

pazar sabah yola çıkıyorum ...hakkınızı helal edin elimden geldigince forumu ziyaret edecegim hepinizi çok sevdim umarım burada kaldıgım süre boyunca sizde beni sevmişinizdir:)

grşrz:f19:

2. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Güle güle git €rwA yolun açık olsun.
    Tekrar görüşmek üzere Allah'a emanet ol

3. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

güle güle git yolun açık olsun

4. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

güle güle yolun açık olsun hayatta başarılar
    biz burdayız herzaman bekleriz:f40:

5. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

kardeşim derslerinde başarılar dilerim umarım okuyarak hayalindeki kariyerine ulaşırsın rabbime emanetsin güle güle :(

6. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Güle Güle €rva derslerine başarılar :)

7. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Güle güle €rwA. Yolun açık olsun. Okul hayatında başırılar dilerim. Fırsat buldukça uğrarsın.Seni özleyeceğiz

8. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

€rwA Seni Özlüyeceğiz..

Biz burdayızz herzaman bekleriz..

Yolun açık olsun..

9. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Güle güle Erwa yolun açık olsun hayatta ve derslerinde başarılar her zaman burda bir yerin olduğunuda unutma..:f40:

10. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Seni tanıdığımıza memnun olduk €rwa kısa zamanda alıştın benimsedin ve kendini sevdirdin.Fırsat bulduğunda uğrarsın.Yolun açık olsun başarılar dilerim.:f40:

11. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Yolun ve bahtın açık olsun Erva bizlerle olmayı istediğin sürece kapımız her daim açık sana ne zaman vakit buldun çık gel.
    Konyada net bulamazsan bize uğraaaaaa :f106:

12. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Güle güle yolun açık olsun inş. yine uğrarsın başarılar cnm

13. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum arkadaslar:f91: inşallah ayda 1 kezde olsa ugrayacam bende hepinizi çok seviyorum...yarın sabah yolcuyum...

unutulmamak dilegiyle:f47::f47::f47:

14. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Hayırlı yolculuklar dilerim €rvA inşallah kazasız belasız gideceğin yere ulaşırsın.
    Başarılar :f40:

15. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

güle güle erwa basarılar okul hayatında hayırlı yolculuklar:f69::f69::f69::f69::):):f81:

16. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

güle güle cnaım kendıne ıyı bak.yenı ögretım hayatında basarılar dılıyorum.bende bugun gıdıyorum ama foruma gırebılecegımı umut edıyorum (: ALLAH a emanet ol

17. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

Eğitiminde başarılar dilerim Allah'a emanet ol. :f40:

18. Cevap: allah'a ısmarladık arkadaslar

foruma girdimmm:f106::f106: hepinize tşk ederim arkadaslar elimden geldiginde kaçıp gircem foruma hepinizi cok seviorum msnden daha rahat görüşürüz inş:f40: