Allah (c.c) Hep Bizi Düşünüyor...(Lütfen okuyun ve düşünün)

'Sorularla İslamiyet' forumunda Dark tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Allah (c.c) Hep Bizi Düşünüyor...(Lütfen okuyun ve düşünün)

(Allah rızası için bu yazıyı baştan sona okuyun)
    Allahu Teala hep bizim iyiliğimizi düşünür fakat bunu çok az kimse anlarBaşörtü ve kapalı giyinmekle ilgili Allah CC bize emir vermişNeden diye çok düşünmüştüm ve yapılan bilimsel açıklamayla anladım hikmetiniRabbim bayanların dikkat çekici kıyafetler giymesine izin vermiyorBilim adamlarıda şunu açıkladıErkekler bayanlara kötü şeyler düşünerek baktığı zaman gözünden gelen ışınlar cilt hastalıklarına kırışıklığa neden oluyormuşBu yalnızca küçük bir örnek halbuki çevrenize biraz dikkatli baksanız daha neler göreceksinizHerşey yaratıcının eseriBir adam doktora gitmiş doktor yabancıymış(türk değilmiş)sonra adamda boyun kireçlenmesi çıkmış doktor adama sen müslüman değil misin diye sormuş o da müslümanım demişDoktorda müslümanlar namazlarını bitirken selam verirBu hareket kireçlenmeyi önler demişAdam utancından yerin dibine girmiş çünkü namaz kılmıyormuşArkadaşlar bu yazıyı okumanızı sağlayanda RabbimizVe bence bu yazıyı okumanız tesadüf değilGelin hayatımıza çeki düzen verelim ve hikmetleri anlamaya çalışalımO kadar çok bulacaksınızkiVe lütfen bulduklarınızı burada paylaşın ve tüm arkadaşlarmız bundan faydalansın ve sizde sevab kazanınRica ediyorum bundan sonra Rabbimizin emirlerine uyalım çünkü o bizim yaratıcımız lütfen bu yazıdan sonra hayatınızdaki yanlışlıkları farkedin ve düzeltin Rabbimiz affedicidirOkuduğunuz için hepinizden Allah(CC) razı olsun