Alexa Dünya sıralaması değişti

'Teknik Yardım' forumunda Dark tarafından 27 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. İnternet siteleri’nin dünya ve ülke sıralamasını belirleyen Alexa‘da birincilik sırası değişti. Uzun süredir yahoo’nun birinciliği devam ettirdiği bilinmekteydi. Fakat son haberler’den sonra ve yahoo’nun kötüye gidişatı, satış planları ve ceo’sunun değişmesinin ardından işler kötüye gitmeye devam etti. Son güncelleme de alexa sırasında Google birinci olurken Yahoo 2. sıraya geriledi.

Hızlı bir yükselişte olan Forumdas.net Dünya sıralaması şimdilik 172,529 dur.
    Forumdas.net haftada yaklaşık 5000 site sollamaktadır:f196:
    Forumdas.net Türkiyede de sürekli yükselmektedir Türkiye sıralaması 2,429 dur.

forumdas.net - Traffic Details from Alexa

2. Cevap: Alexa Dünya sıralaması değişti

Bu çok güzel bir haber DarK.:f40: Zaman zaman bende girip bakıyorum forumumuzun sıralamasına. Her geçen gün merdivenin basamaklarını hızlı ve güçlü adımlarla tırmanmaktayız.
    Emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürler :f97: İnsallah en son basamağa geldiğimize de görürüz

3. Cevap: Alexa Dünya sıralaması değişti

İlk 15

Google
    Yahoo
    Youtube
    Live
    Facebook
    Msn
    Wikipedia
    Blogger
    Myspace
    Yahoo.co.jp
    Baidu
    Google.co.in
    Google.de
    Microsoft
    Rapidshare

Benim site: 1,091,416 :D

Forumdas.Net'e başarılarının devamını diliyorum.

4. Hayırlı olsun dark..

5. Ben de sürekli takip ediyorum ve Forumun yükselişi tabiki gözümden kaçmadı.:f196:Harikaaaa..Allah hep birlikte en son basamağı görmeyi nasip etsin..:)Teşekkürler DarK :f40:

6. Forumdas.net doğduğu ilk gün 6.5 milyonlardaydı şimdi dönüp arkamıza bir bakıyorumda kısacık zamanda ne kadar harika bir yükseliş sergilemişiz. Başta __KinG__ olmak üzere emeği geçen tüm forumdaş dostlarına teşekkürler...