Alex Aykut Kocaman Derbisinde Son Perde!

'Spor Gündemi' forumunda zamaneanne tarafından 15 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. Alex Ve Aykut Kocaman


  Her şey bir tweetle başladı demek yanlış olmaz herhalde. Alex'in twitter hesabından yazdığı Aykut Kocaman'ın kendisini kıskandığını ima eden tweeti ortalığı karıştırmaya yetmişti. Ardından karşılıklı açıklamalar geldi. En sert yanıt da Aykut hocadan geldi. Alex umrumda bile değil diyen hocanın sözlerinin ardından soğuk savaş başlamış oldu.

  Bundan sonraki çoğu maçta 11'de Alex'e yer vermeyen hocayı çoğu kişi eleştirdi. Çoğu insan da bu konuda alexin suçlu olduğunu söyledi. kısacası spor basını ikiye ayrıldı. Kulübün Alex'e koyduğu twitter yasağı son gelişme olarak medyada yerini aldıktan sonra Aziz yıldırım da konuya müdahil oldu ve Alex bir efsane değil sözüyle safhını belli etmiş oldu.

  Bugün tüm bu konuşulan, yazılan çizilenlerde son noktaya gelinmiş gibi duruyor. Aykut hoca ve Alex arasındaki savaş biter mi bu takımı nasıl etkiler bilinmez ama bugün konunun iki tarafı ilk kez bir araya gelecek. Hem de Alex heykelinin açılışında...

  Şike soruşturması süreci nedeniyle ertelenen heykelin açılışı 1907 ÜNİFEB, Fenerbahçeliler Derneği, Cefakar Kanaryalar ve Vamos Bien taraftar gruplarının organizasyonuyla hayata geçirilecek.

  Alex’in heykeli, Kadıköy’de bulunan Yoğurtçu Parkı’nda, Lefter Küçükandonyadis’in heykelinin hemen yanında yer alacak.

  Neler olacağını herkes görecek ama bilinen bir gerçek var o da özellikle yıldız futbolcular ve teknik adamların arasında bu tür tartışmalar sıkça yaşanır. Sebebi de ego çatışmasıdır. Kimi basına yansır kimi yansımaz. Önemli olan her iki tarafın da takımlarının çıkarı için çalışması ve herşeyden önce egolarını bir kenara bırakmasıdır. Bu tür sorunlar ancak bu yolla çözülür.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Alex Aykut Kocaman Forum Tarih
Sites linking in alexa nedir Teknik Yardım 8 Nisan 2015
Alexander Graham Bell Hizmetleri Nelerdir Kısa Bilgi Ders notları 6 Nisan 2014
Alexander Graham Bell kısaca hayatı ve buluşları Hakkında bilgi 28 Haziran 2013
Alexander Graham Bell hayatı kısaca Biyografi 26 Haziran 2013