Aldığınız Ürünlerde ''MARKA'' Önemli mi?

'Zaman Tüneli' forumunda Pardus tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

?

Aldığınız Ürünlerde ''MARKA'' Önemli mi?

Bu anket 15 Aralık 2009 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet..Önemli.

62.2%
  2. Hayır..Önemli Değil.

15.6%
  3. Farketmez

20.0%
  4. Benim markam BİT PAZARI

2.2%

1. Sürekli alışveriş yapıyoruz.Her gün mutlaka bir şekilde değişik ürünlerden satın alıyoruz.Kimileri aldıkları ürünlerin MARKA olmasına özen gösterirken ; kimilerimizde şu veya bu nedenden ötürü MARKA almıyorlar...

Peki siz hangi kısımdasınız?Siz de MARKA cılardan mısınız?

2. Bence yerine göre değişiyor

3. Benim icin pek bir önemi yok ..

4. Bakıldığında benim için ''ÖNEMLİ'' gibi gözükse de aslında benim için alışverişin pek önemi yoktur.Örneğin üstüme başıma pek fazla ve sık bir şeyler almam ama aldığımda da doğru düzgün bir şeyler almaya çalışırım.Örneğin 8 senedir giydiğim bir kıyafetim var ve hala ilk günkü gibi en ufak bir bozulma olmadı...

5. yah bu konuda bende öle bana yakışanı alırım ama eskimiyor ondan sıkılıyorum bende yenisini alınca gardorop doluyor :D

6. Giyim konusunda begendigim,rahat ve saglam bi giysi olduktan sonra markanın pek önemi yok gerci bu özellikler daha cok markalı ürünlerde oluyor ama :)

10 tane alıp 2 günde eskittikten sonra bi kıymeti yok onun yerine 3 tane al sürekli kullan :)

7. Bence önemli... :f196:

8. herzaman marka önemli değildir atıyorum bi buluşmada marka giyersin ama evde allah ne verdiyse :D önüne geleni giyersin yani yerden yere değişiyo

9. Bence Önemli Mesela markası belli olmayan bir t-shirt aldınız 1 güne kalmaz aldıgınız gun yırtılabilir.Bunlar dikkat edılmesı gereken konulardır.Bunlara dıkkat edelım oyuzden bazen markalı gıyınmek faydalı olabılır

10. Cevap: Aldığınız Ürünlerde ''MARKA'' Önemli mi?

Bence marka tabiki önemlidir.Özellikle yiyecekler konusunda. Kıyafet konusunda pek bir marka takıntım yoktur.Üzerime yakıştıktan ve rahat olduktan sonra markanın ne önemi var:f196:

11. benim begendiğim benim tarzım olsun yeter 3 ytl olsa dahi giyerim fark yapmaz bence... onları giyemeyenlerde var marka olsa ne olur olmasa ne olur sanki marka alınca ömrünün sonuna kadarmı giyiyosun 1 sene 2 sene sonra veriosun gidiyo o yüzden al ucuza 1 kaçtane giy değişik değişik....

12. Alacağım ürünün türüne göre değişir.Ama ben evet dedim.

13. Bence Önemli Zengin Bir Aileden Olduğun Düşünülürse Sen Zenginsin Mesela Gidip 1TL lik bir giysi giyermisin giymessin o yuzden degısıo bence önemlı

14. Önce önemsemiyordum ama Şimdi çok önemsiyorum..

Önemli..

15. Yerli malı, yurdumun emeği olsun da, nasılsa marka olur ben giydikten sonra:)

16. ben markacıyım nedeni ise diğer ürünlerde kullanılan boyalar kansorejen madde içeriyor bu yüzden marka tercih ediyorum

17. Yiyecek konusunda markacıyım.Yiyip içtiğim önemli :)
    Giyim konusu değişken bazı ürünlerin tarzı ve çizgisini beğendiğim için tercih edebiliyorum.Alışkın olduğum :f196:için tercih ettiğim bazı markalar var :f63:

18. bence valla çok önemli

19. Markacıyım..elimden geldiğince bildik tanıdık markalardan alışveriş yapmaktan yanayım.
    Ne yazık ki ne olduğu belirsiz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanamıyorum.
    O yüzden benim için önemli diyorum.

20. bence farketmez bana yakışan olsunda markası önemli değil
    ama yiyecek konusunda markacıyım belli markaları alırım sağlık herşeyden önemlidir benim için