aldatma ve ihanetle ilgili sözler

'Karışık Sözler' forumunda Burcu tarafından 14 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. İstemeseydi sevmezdi bu yürek seni, kabullenmeseydi yanmazdı kalbim deli gibi, görmeseydi gözlerim ağlamazdı deli deli, şimdi bıraktın sende gittin hayatımdan yalanlar gibi…

Yüreğimde acısı tarif edilemeyen bir yanık var, içinde kül olmuş sahte sevdan var, şimdi zindan olur geceler bana yalan dolan, her yalanın içinde senin adın var…

Kan ağlıyor bedenim sen benden gittin gideli, gözlerim yanıyor güneşi görmez gözbebeklerim, kalbimde ihanetinin son eseri yazılı İHANETTİR bu aşkın son noktası…

Kölen oldum samimi olmadın, senin oldum sen benim olamadın, ben gerçekçi oldum sen ise herzaman yalan olmak için koştun…

Seninle tuz olmuşuz kanayan yaralara her gülüşümüzde bir acı saklıymış anladım geç olsada, şimdi gözlerim ağlıyor kalbim kanıyor, sadece oyunmuş bizimkisi ihanetmiş bu oyunun tam ismi..

Kalbimin açısıdır bu sözlerim, gözlerimdir bu acıya tek şahidim, kalbimi saymıyorum yalanların duygularımı iptal etti, şimdi yanıyorum sana harcadığım zamana ağlıyorum…

Benim için gülmek artık ağlamak oldu, sayende gülen gözlerim yaş ile doldu aldatıldım duygularım harab oldu, sende yalanmışsın anladım ama geç oldu…

Kabul ediyorum sensizliği, kalbime yediremiyorum ihanetini, duygularım haykırıyor öldür diye kendini, zaten nefes alamıyorum sen gittin gideli..

Deli gibi eser duygularının yalan sözleri, her yalanında seni tanıdım anlıyorum şimdi, gözlerim kapalıymış nasıl sevmişim seni, tek armağan aldatılmakmış şimdi anladım değerimi..

Şerefli bir aşk besledim sana kalbimde, hep seni sevdim adını ezberledim her nefesimde, canım çıksaydı yaşamasaydım şu ani, ihanetin vurdu gözlerimi sanki ALLAH aldı canımı…

Kurnazlığınmış sevgimi bitiren, yalanlarınmış beni senden götüren, şimdi anladım ki benmişim hep üzülen haydi sana güle güle mutlu ol ihanetlerinle…

Senden sonra gülmeyi öğrendim, aldattığın günleri içimden sildim, sildiğim her ihanette anılarımızıda bitirdim, sen yoksun artık içimde, bitirdim seni bedenimde…

Sanmaki senden sonra ağlar gözlerim, sanmaki senin yollarını gözlerim, aldattığın insanlar senin gibi yalanlar, nefes aldığım sürece sen aldanacaksın sevdiklerinle..

Kalbimin aynasıdır gözlerim bakma yaşlı olduğuna seviyorum seni hala ama nefretimdir bu yazılarım sana bunu sakin unutma, bir kaşara uğruna feda ettin sevgini onun yollarına, yanarım sana harcadığım gözyaşlarına..

Seni bugün hayatımdan siliyorum ebedi, git kendine göre bul yalan sevgileri, hayatıma bakarım senden sonra, yalan yoktur ihanet yoktur benim dünyamda…

Aldatırken beni için sızlamadımı? senin için atan bu kalp’i hiç umursamadın mı? ne hale düştüm senin yüzünden, ihanet saplandı yüreğime, ağlarım soğuk gecelerde…

Bakıyorum hayata ve hayat anlamsız artık bana, çünki benim için hayat sendin ve anlam katıyordun her tarafa, şimdi yaşanmaz oldu yüreğim ellerinde soldu, vazgeçtim kendimden ihanetindir beni vuran kalbimden…

Zamanında severdik birbirimizi, zaman değişti sen gittin gözlerimden ebedi, belki bir gün yeniden bulursun benim gibi seveni, ama dikkat et oda aldatmasın seni beni aldattığın gibi..

Hayır olsun bu filmin sonu, yalanmış sözlerin en sonunda anladım bunu, bir umut istedim senden belki mutlu olurdu sonu, ihanetmiş senin hayatın şimdi anladım bunu…

Hayatıma bir hançerde sen vur ne olucak, zaten şen yalansın kalbim fazla acımıyacak, bugünlerinde elbet bir gün sonu olucak, aldattığın günden sonra sadece adın nefretle anılacak..

Can yoldaşım olursun sandım benim, canımda can umutlarıma yeşil ufuklar olursun diye hergün adını sevinç ile andım, şimdi anladımki sen sadece aşkın yansımasıymışsın, sen aslında olmayan bir yalanmışsın..

Kimseye adamadım bu gözysalarımı sahibi sensin bu acıların ve sahibidir aldatışların, kalbimde ihanetinin bedeli hançerler sana olan saf sevgimi, gözlerimde birikir sana olan nefretim yalancı sevgilim..

Gidiyorum sensizliğe gidiyorum senin olmadığın bilimeyen yerlere, sen yalansın sen aldatansın! senin gibilerin yanında duramam ihanet benden uzak kalsın..

Güvenme güzelliğine birgün oda biter kalırsın dertlerinle anlarsın beni düşündükçe, yalan olur ihanetlerin günün birinde, tek kalırsın ağlarsın bir gün suan benim olduğum şekilde…

Aldatılmam deme sende seversin ileride, bir gün sahte sözlerle düşersin başkasının yalan sevgisine, özaman anlarsın yalanlar saplanır kalbine sende benim gibi aldanırsın ihanetin gölgesine..

İhanet meslek dali olarak ilan edilmeli çünkü bir çok ustası var. Az göz yaşı dökmedim gidişine şimdi dönmek istiyormuş git işine.

El Tarafından Evlat Edinilmiş Sahipsiz Bir Birlikteliğin Sonucuydu İhanetin.

Aslında bir insanın Gözyaşı; Gülüşünden daha Samimi ve Tatlıdır. Çünkü; Unutma, her Gülüşün altında bir İhanet saklıdır.

Ona gülmeyi ben öğrettim, o başkasına gülmeyi tercih etti.. Garip değiI mi? Yüzüne güIecek kadar dost sandığın kişiIer, asIında arkandan konuşacak kadar yüzsüzIer.

Dünya’da sadece senin oIduğunu sanıyordum, yanıImışım. ‘Başkası var’ dediğinde anIadım! Bir ömür boyu seninIeyim desende istemem artık.

Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz buIutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

DiIerim tanrıdan yüzün hiç güImesin, YıIIarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi biImedin suç bende mi!

Seven çeker acıyı sevmeyen ne biIsin. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin. Şimdi bir mevsim değiI, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebiIirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabiIirim sana.

Gökte rahmet oIsan umudum değiIsin seninde yağmurunda ısIanmıyor bedenim kızgınIığım sana değiI kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçekIerim.

Gözyaşım utangaç boynunun inciden koIyesi oIsun, her damIa vefasız teninde bir veda busesi oIsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağIa, hep ağIa, bu benden son dua, bu benden ayrıIık hediyesi oIsun.

GüI fiIizIendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapıIıp güIü bıraksa da, güI yıIdızIara kanıp güneşi unutmaz.

AIdatanı aIdatmak zevktir, ama seveni aIdatmak namussuzIuktur. Ağlayışım terk edip gidisine değil. Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.

Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?