Akrep kraliçesi

'Haberler' forumunda chemist tarafından 23 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Akrep kraliçesinin nefes kesen gösterisi

Tayland’da kendini "Akrep kraliçesi" ilan eden Kançana Kaetkaev adlı kadın, 18 cm boyundaki canlı siyah akrebi iki dakikadan uzun süre ağzında tutarak dünya rekoru kırdı.

39 yaşındaki kadın, rekoru Bangkok’un güneydoğusundaki Pattaya beldesinde toplanan insanların huzurunda kırdı. Beyaz elbise ve uzun dantelli eldivenler giyen "kraliçe", zehirli hayvanı tam olarak 2 dakika 3 saniye ağzında tutup tükürdü.

Kançana, daha sonra da yeni bir rekor denemesine başladı. 5 bin akrebin bulunduğu cam kafese giren Kançana, kafeste 33 gün kalmayı tasarlıyor. "Kraliçe" 2002 yılında akreplerle 32 gün geçirmişti.

2. Cevap: Akrep kraliçesi

Ne iğrençsin chemisttt yaaa nerde börtü böcek örümcek var bulur getirisin senin yüzünden forumu mahlukat bastı yahuuuuu..;) :

3. Cevap: Akrep kraliçesi

Aaaa bu ne ya metin tüğlerim ürperdi.bırak 32 gün geçirmeyi bir dakikamı bile vermem.teşekkürler.

4. Cevap: Akrep kraliçesi

iyyyyyaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk

5. Cevap: Akrep kraliçesi

s.o.s may day may day :)))))))))):)))))))):)))))))))))))

6. Cevap: Akrep kraliçesi

Chemist bundan sonra senden kuşlar, kelebekler bekliyoruz.
    Olmuyor böyle :f196:

7. Cevap: Akrep kraliçesi

Öncelikleeee ezlem hanım biz senin uyusssssss kelebeklerine karışıyormuyuz.. Kaç senedir başımızda pır pır dönüp duruyo allaa alaaaaa....

Gülçin yaww Kançana Kaetkaev ol demiyoruz ne işin var akreple 32 gün allaa allaa hem ne ürperdi anlamadım..

Ciyyakkkkkklıyan şeker ilk kez gördüm...

ALYA ben de sana "pan pan" diyorum o zaman...

Öznurrrr Yawww kelebekte bi mahlukat aynı akrep gibi.. O yaptığın ama bi türlü tadına bakamadığımız yemeklerin çöreklerin içine kelebekleşemeyen tırtıllar bassın emi...

8. Cevap: Akrep kraliçesi

Ben görmeye bile dayanamazken bu kraliçe yakın temasa geçmiş akreple :f73:

9. Cevap: Akrep kraliçesi

Hay maşallahhhh..İyice sapıttı bunlaarr..:f73::f106:

10. Cevap: Akrep kraliçesi

Bakarken ürperdim benim böceğe karşı tiksintim var görünce titrerim bir süre metin azer bülbül ettin beniiiii